04.09.2010 - orbk.net

Американці святкують День праці, але чи вони зможуть дозволити собі вийти на пенсію.

ПРАПОР СШАУ понеділок у США святкується День праці. Напередодні було проведено опитування громадської думки. Вийшло, що більшість опитаних задоволені своєю роботою, проте стурбовані тим, чи зможуть вони коли-небудь вийти на пенсію.
В результаті опитування 613 працюючих американців, проведеного компанією з вивчення глобального ринку StrategyOne, встановлено, що приблизно четверо з десяти опитаних задоволені своєю роботою. Приблизно стільки ж сказали, що начальство з повагою ставиться до них і їхньої праці.

Однак в умовах нестабільної економіки, де майже в кожного десятого роботи немає, люди не впевнені в тому, що коли-небудь у них з’явиться можливість вийти на пенсію, не побоюючись за своє майбутнє.

Результати опитування, проведеного StrategyOne, показали, що приблизно двоє з трьох опитаних, «виходячи з реальної ситуації, не думають», що коли-небудь зможуть дозволити собі вийти на пенсію.

Голос Америки

 

Рекомендую:

Кажуть люди не міняються, а як же сила кохання ... Кажуть люди не міняються, але я можу з цим посперечатися. Вони не змінюються коли в їхньому житті постійно одне і теж, немає якогось третього фактора ...
Фалуньгун учение стоящие жизни.... С 1999 года в Китае правительство Цзян Цзэминя начало беспрецедентную кампанию по пропаганде которая направлена против духовной практики Фалуньгун кот...

Суспільство Американці / Вони / День праці / Думка / Економіка / Люди / Опитування / Пенсія / Робота / Ситуації / США /