23.01.2010 - orbk.net

Анна Седокова — виходить заміж!

Поділитися:

sedokovaКолишня солістка групи «ВІА Гра» зібралася під вінець. Вона прийняла пропозицію руки і серця від свого молодого чоловіка на ім’я Максим.

Анна та Максим знайомі вже рік. Останні півроку пара разом з донькою Ані Аліною (з нею Максим, до речі, відмінно ладить) провела в США. Вони полетіли до Америки відпочити ще у вересні, проте через епідемію свинячого грипу в Україні (і Аня, і Максим — українці) вони вирішили затриматися. Власне, там два дні тому молодий чоловік і зробив пропозицію коханій.

Як повідомив представник Седокової, співачка дуже щаслива. За його словами, після невдалого шлюбу Анна втратила віру в чоловіків. Проте Максим зумів стати для неї справжнім уособленням мужності, доброти і ніжності.

На початку лютого московські друзі Седокової та її прихильники зможуть привітати співачку з заручинами особисто — приблизно десятого числа вона збирається до столиці для того, щоб представити власну книгу «Мистецтво спокуси«.

Женский портал ASKWOMAN.RU.

Рекомендую:

Мадонна вирішила народити дитину від Хесуса... Отже, один близький друг родини розповів британським ЗМІ, що Мадонна зараз проходить консультації з лікарями. Якщо вони дозволять їй народжувати, то 2...
Самый большой турок женился!... Свадьба – это прекрасный праздник, особенно если она в уникального человека. Не взирая, что свадебные турецкие традиции идут вперед корнями в отдаленн...

Факти Відносини / Свадьба / Сплетни / Факти / Шоу /