Apple і її нові продукти

AppleКомпанія Apple представить в середу свої нові продукти, і хоча вона, за традицією, огортає подію таємницею, ринок очікує появи нового планшетного ноутбука, відомого як Apple Tablet.

Ажіотажу додали не тільки сувора таємність з боку виробника, а й маса чуток, але навіть поширення в Інтернеті фальшивих зображень новинки.
Зберігающому мовчання голові компанії Стіву Джобсу приписані слова про те, що новий продукт буде найголовнішим в його житті.
Як очікується, новий продукт буде мультимедійним пристроєм, що дозволить дивитися фільми, телевізійні шоу, грати в ігри, виходити в Інтернет і читати електронні книги і газети, пише газета Wall Street Journal.
І хоча схожі пристрої вже були представлені такими компаніями, як Toshiba і Hewlett-Packard, а Amazon.com випустила цифровий рідер, більшість чекають, що Apple затьмарить конкурентів, запропонувавши продукт принципово нової категорії.
Скептики, у свою чергу, очікують, що це буде «щось середнє між смартфоном і комп’ютером з обмеженими можливостями».
Профільне видання Wired News навіть назвало ціну новинки — тисяча доларів, заздалегідь віднісши це до недоліків «таблетки».
Веб-сайт Mac Rumors, який часто публікує чутки про Стіва Джобса і його компанію, пише, що останнім часом Apple вела активні переговори з видавничими будинками. Компанія нібито обіцяє видавцям більш гнучкі преференції і більший контроль над контентом, ніж потенційний конкурент Amazon Kindle.
Окремою новиною стане вихід на публіку самого Джобса, який, за версією журналу Forbes, входить у десятку найбільш впливових людей у світі бізнесу. Стан його здоров’я вже декілька років розбурхує фінансові ринки. Його перша після операції з трансплантації печінки поява перед пресою у вересні 2009 року викликало в залі овацію стоячи.
Чистий прибуток Apple що завершився 26 грудня 2010 першому кварталі поточного фінансового року збільшився на 50%, до 3,38 мільярда доларів проти 2,26 мільярда доларів роком раніше.

navigator

Рекомендую:

Журнал Time представив 50 головних винаходів року... Вчені - найбільші фантазери серед всіх представників виду Homo sapiens - вони постійно винаходять якісь дуже потрібні або зовсім непотрібні речі, деяк...
Компанія Apple випустила на ринок свій новітній пр... Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт, який, на думку багатьох, що його тестували, радикально змінить те, як люди спілкуються, грают...