28.01.2010 - orbk.net

Apple випустила — iPad, новинка комп’ютер-планшет!


AP_iPad_200Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт — iPad, комп’ютер-планшет, який, як вона сподівається, буде користуватися таким же успіхом, що й iPod і iPhone.

У середу 27 січня глава Apple Стів Джобс офіційно представив новий комп’ютер під час спеціальної презентації.

Apple — iPad — прилад за розміром більше, ніж iPod, але менше звичайного ноутбука, з вигляду нагадує iPhone і обладнаний сенсорним екраном.

Через iPad можна виходити в Інтернет, грати в комп’ютерні ігри і програвати музичні та відеодиски. Екран діагоналлю 25 сантиметрів дозволить також прочитувати електронні книги та журнали.

Очікується, що в залежності від обсягу пам’яті вартість планшета складе 500 і більше доларів. Стів Джобс здивував публіку і тепер світ чикає коли з’являться нові сенсорні мобільні телефони нового покоління iPhone.

voanews.com

Рекомендую:

Планшет iPad 3 оправдал ожидания.... Как и предполагалось компания Apple уже продала первую партию заказав на свои планшеты iPad - 3 которые были сделаны через интернет сеть. Об этом упом...
Вартість і дата виходу планшетів Sharp Galapagos.... Компанія Sharp оголосила вартість і дату появи у продажу планшетів Sharp Galapagos. Два пристрої, оснащуватися 5,5 - і 10,8-дюймовими сенсорними диспл...


Гаджети Apple / iPad / Інтернет / Компьютор / Планшет / Программы / Стів Джобс / Технології /