28.01.2010 - orbk.net

Apple випустила — iPad, новинка комп’ютер-планшет!

Поділитися:

AP_iPad_200Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт — iPad, комп’ютер-планшет, який, як вона сподівається, буде користуватися таким же успіхом, що й iPod і iPhone.

У середу 27 січня глава Apple Стів Джобс офіційно представив новий комп’ютер під час спеціальної презентації.

Apple — iPad — прилад за розміром більше, ніж iPod, але менше звичайного ноутбука, з вигляду нагадує iPhone і обладнаний сенсорним екраном.

Через iPad можна виходити в Інтернет, грати в комп’ютерні ігри і програвати музичні та відеодиски. Екран діагоналлю 25 сантиметрів дозволить також прочитувати електронні книги та журнали.

Очікується, що в залежності від обсягу пам’яті вартість планшета складе 500 і більше доларів. Стів Джобс здивував публіку і тепер світ чикає коли з’являться нові сенсорні мобільні телефони нового покоління iPhone.

voanews.com

Рекомендую:

Нова версія iPad: тонше, легше, зручніше!... Стів Джобс представив американським споживачам нову версію планшета iPad 2.2 березня компанія Apple на чолі з її засновником і виконавчим директор...
Спрос на компьютеры — прогноз.... Рост числа компьютеров и периферийных устройств обусловлен спросом на высоко технологичные устройства включая смартфоны и планшеты. Уровень насыщеннос...

Гаджети Apple / iPad / Інтернет / Компьютор / Планшет / Программы / Стів Джобс / Технології /