26.01.2010 - orbk.net

Бред Пітт проти Анджеліни Джолі — вони розлучаються!


pittЯк стверджують ЗМІ, після п’яти років спільного життя пара, яка має шістьох дітей (троє з яких біологічні, а троє — прийомні) вирішила розлучитися, у зв’язку з чим відвідала каліфорнійського адвоката, щоб той оформив потрібні документи.

Згідно з паперами, 45-річний Бред і 34-річна Анджеліна, що не є офіційно одруженими, розділять між собою майно в 330 млн доларів, а також нерухомість у Новому Орлеані, Каліфорнії та Франції. Всі діти повинні будуть жити з Анджеліною. Також повідомляється, що актори інформацію про підписання документів і рішення розійтися не підтверджують, однак мають намір зробити це в найближчі місяці.

Втім, ці новини є лише чутками, стверджують друзі Джолі і Пітта. За деякими даними численних джерел, близьких до сім’ї, новини про розставання багатодітної пари вигадані. Згідно з іншої думки, справа про контракт має під собою ділові підстави і не має відношення до особистих відносин зірок.

Однак їхні стосунки якщо і не йдуть до кінця, то вже точно не стають спокійнішими. Як повідомляє сайт британського таблоїду thesun.co.uk, чималу роль у сімейних чварах зіграла родина самого Пітта, налаштована категорично проти його фатальною подруги. Як пише газета, з проханням залишити Анджеліну виступив рідний брат актора. 41-річний Доуг відвідав Бреда на Різдво і попросив розлучитися з Джолі, яка, за його словами, робить Бреда нещасним.

style.rbc.ru

Рекомендую:

Справжня CoolBaba! Телеведуча Валерія Крук, звана як CoolBaba,  роздяглась цього разу для чоловічого глянцевого журналу "Loaded", на думку опитаних редакцією журналу...
Хочете хлопчика? Їжте жир! "Якщо сниться огірок, значить буде син", - співалося в знаменитому мюзиклі "Зірка і смерть Хоакіна Мурьєта". Людство взагалі з давніх часів підозрювал...


Факти Відносини / Жизнь / Сплетни / Шоу /