22.01.2010 - orbk.net

Найпопулярніші мови світу.

Поділитися:

Топ-позиції списку найпопулярніших мов світу займають англійська, китайська та іспанська мови, які використовують 55,6% всіх відвідувачів Всесвітньої павутини інтернет.

Англійська, як і раніше, займає перше місце в списку мов і тим самим підтверджує своє лідерство на міжнародному рівні.

Другу позицію займає китайська, рідна мова практично 20% всього населення Земної кулі. А третє місце дісталося іспанській — офіційній мові 22 країн. Іспанська — це також і найпопулярніша іноземна мова серед школярів і студентів США.

Японська, французька та німецька займають відповідно четверте, п’яте і шосте місце. Це  дуже важливі мови і кількість користувачів Інтернету, для яких вони є рідними, досить високо.

Арабська мова зайняв у списку найпопулярніших мов світу сьомий рядок. Слід зауважити, що кількість користувачів Інтернету з арабських країн останнім часом значно збільшилася. І арабська тепер один з десяти найбільш популярних мов серед користувачів віртуального простору — інтернет.

Португальська, корейська та італійський займають відповідно восьме, дев’яте і десяте місця. Проте корейська та італійську мови в цьому списку, можливо, в майбутньому замінять інші мови інших країн в яких зараз сильно розвивається інтернет мережа.

За даними Internet World Stats

Рекомендую:

Самое популярное в сети, скачать бесплатно!... Самое популярное в сети, а именно, что всего больше скачивают люди в интернете. Первое место надо отдать - скачать бесплатно, но не любят наши люди за...
Саме популярне відео Діти на роликах від Evian. Уже більше 20 мільйонів переглядів цього відео було здійснено на сервісі YouTube....

Факти Іноземна мова / Інтернет / Мова / Навчання / Популярне /