Рекордна угода — проданий домен Hi.ru

Компанія RU-Center оголосила про те, що 14 січня 2010 р. на аукціоні доменних імен RU-Center була здійснена рекордна угода.

Домен Hi.ru пішов з молотка на торгах за $ 80,6 тис. або майже за 2,5 млн руб. З цим результатом Hi.ru зайняв перший рядок у топі продаж аукціону компанія RU-Center.

Раніше цю символічну позицію займав домен Koleso.ru, який був проданий в 2007 р. за $ 36 тис. За ним розташувалися Travels.ru ($ 19 тис.), VB.ru ($ 18,8 тис.), Fix.ru ($ 16, 5 тис.).

Нагадаємо, що наймасштабнішою операцією, коли-небудь укладеної на російському вторинному ринку доменів, як і раніше вважається продажа Casino.ru за $ 250 тис.

Світовий рекорд — $ 12 млн за доменне ім’я Sex.com.

Рекомендую:

Прості поради до великого успіху... Багато хто мріє про легкий заробіток, а як це зробити не знають. Перш за все, що спадає на думку це інтернет, але й там багато не заробиш, якщо добре ...
Як боротися з важкими фінансовими труднощами для к... Коли компанія виявилася у важкому фінансовому становищі, їй доведеться вирішити серйозні питання, з якими їй доведеться зіткнутися. Найбільш розумний ...