22.01.2010 - orbk.net

Рекордна угода — проданий домен Hi.ru

Поділитися:

Компанія RU-Center оголосила про те, що 14 січня 2010 р. на аукціоні доменних імен RU-Center була здійснена рекордна угода.

Домен Hi.ru пішов з молотка на торгах за $ 80,6 тис. або майже за 2,5 млн руб. З цим результатом Hi.ru зайняв перший рядок у топі продаж аукціону компанія RU-Center.

Раніше цю символічну позицію займав домен Koleso.ru, який був проданий в 2007 р. за $ 36 тис. За ним розташувалися Travels.ru ($ 19 тис.), VB.ru ($ 18,8 тис.), Fix.ru ($ 16, 5 тис.).

Нагадаємо, що наймасштабнішою операцією, коли-небудь укладеної на російському вторинному ринку доменів, як і раніше вважається продажа Casino.ru за $ 250 тис.

Світовий рекорд — $ 12 млн за доменне ім’я Sex.com.

Рекомендую:

Що краще кредит на бізнес або оренда?... При пошуку, щоб почати бізнес, вам буде потрібно багато капіталу на початку, щоб отримати перш його віддачу. Не важливо, що за бізнес це може бути, бу...
Гонолулу недвижимость — как найти лучшие пре... Гонолулу является столицей на острове Оаху, который является одним из Гавайских островов. Это очень популярное место отдыха. Тем не менее, отпуск не т...

Бізнес Інтернет / Бізнес і Робота / Домен / Купити / Фінанси /