22.01.2010 - orbk.net

Рекордна угода — проданий домен Hi.ru


Компанія RU-Center оголосила про те, що 14 січня 2010 р. на аукціоні доменних імен RU-Center була здійснена рекордна угода.

Домен Hi.ru пішов з молотка на торгах за $ 80,6 тис. або майже за 2,5 млн руб. З цим результатом Hi.ru зайняв перший рядок у топі продаж аукціону компанія RU-Center.

Раніше цю символічну позицію займав домен Koleso.ru, який був проданий в 2007 р. за $ 36 тис. За ним розташувалися Travels.ru ($ 19 тис.), VB.ru ($ 18,8 тис.), Fix.ru ($ 16, 5 тис.).

Нагадаємо, що наймасштабнішою операцією, коли-небудь укладеної на російському вторинному ринку доменів, як і раніше вважається продажа Casino.ru за $ 250 тис.

Світовий рекорд — $ 12 млн за доменне ім’я Sex.com.

Рекомендую:

Бути вебмайстром легко. У вас багато доменів і ви не встигаєте стежити за ними - Dominder. com - це новий і вдалий сервіс для вебмастера, який дає можливість дивитися за вели...
Ділове спілкування по телефону. Не втрачайте клієн... Найбільша цінність, це слова, і при розмові по телефону теж треба дотримуватися певних правил. Що ж має значення в діловому спілкування по телефоні ро...


Бізнес Інтернет / Бізнес і Робота / Домен / Купити / Фінанси /