13.02.2010 - orbk.net

Бог існує — доведено за допомогою математики.

Поділитися:

bog72-річний польський священик і математик Міхаль Геллер отримав премію в розмірі 820 тисяч євро за наукову роботу, в якої наводить непрямі докази існування Бога.

За даними ІА «Росбалт», теорії професора не тільки містять докази існування Бога, але й змушують засумніватися в матеріальному існуванні світу навколо нас. Геллер розробив складну формулу, яка дозволяє пояснити все, навіть випадковість, шляхом математичних підрахунків.

Раніше академіки прийшли до висновку, що прикра помилка перекладу Біблії пожинається людьми тисячі років. Автор дослідження професор Елен Ван Уольд, дослідник Старого Завіту, стверджує, що слова «спочатку Бог створив небо й землю» не є коректним перекладом з староєврейського. Вона запевняє, що їй вдалося виконати текстовий аналіз, який показує: автори Біблії ніколи навіть не намагалися припустити, що нібито Бог створив світ. Нібито Земля вже існувала, а Творець лише населив її людьми і тваринами, передає RZN.info.

Темплтоновская премія присуджується за успіхи в дослідженні або відкриття в духовному житті, заснована Фондом Темплтона в 1972р. У різні роки цією премією були нагороджені Мати Тереза, Сарвепалі Радхакрішнан, Олександр Солженіцин, Карл Вайцзеккер. Польський учений має намір віддати всі отримані преміальні на створення нового центру досліджень у галузі науки і теології в Кракові, передають «Профі-Ньюс».

ФедералПресс

Рекомендую:

Де буде завтра жити людина? Наука шукає в космосі ... Наука шукає в космосі планету для майбутньої еміграції. Обіцяють знайти за чотири роки. А от пошук братів по розуму стає все менш прогнозований. - ...
Новий вид лазера, фотони світла, замінять електрон... Дослідники з Массачусетського технологічного інституту сьогодні продемонстрували перший лазер, вироблений оптичними компонентами на базі такого хімічн...

Наука / Суспільство Бог / Жизнь / Народ і Релігія / Наука / Факти /