Червоні фрукти, овочі та зелень — дієта проти ожиріння.

apelsinЧервоні апельсини перешкоджають ожирінню і зменшують ризик появи пухлин, пише La Repubblica, спираючись на відкриття італійських вчених. Що правда, дослідження поки, що проводилися на мишах, але вчені сподіваються, що їх результати, можна буде перенести й на людину, пише італійська газета.

У ході експерименту, одну групу мишей, при висококалорійної дієті, замість води поїли червоним апельсиновим соком, іншій групі при тій же дієті давали сік звичайних апельсинів. Виявилося, що миші, яких напували червоним соком, не набрали ваги, а ті, що пили звичайний сік, поправились так само, як і ті миші, яких напували водою.

Давно відомо, що червоні фрукти, овочі та зелень багаті антиоксидантами. Крім того, дієта з цих компонентів має антиканцерогенний ефект, розповів керівник експерименту П’єр-Джузеппе Пеліччі, доцент відділення загальної патології Дослідницького університету в Мілані.

Найближчим часом вчені намагатимуться з’ясувати, які саме речовини, що містяться в червоних апельсинах і червоних овочах та зелені, сприяють боротьбі з ожирінням.

internovosti.ru

Рекомендую:

Новий вид лазера, фотони світла, замінять електрон... Дослідники з Массачусетського технологічного інституту сьогодні продемонстрували перший лазер, вироблений оптичними компонентами на базі такого хімічн...
Как построить карьеру в искусстве и гуманитарных н... Происхождение термина гуманитарный может быть прослежено до Ренессанса в латинской версии "гуманитарный" означает "образование подобает образованным л...