05.02.2010 - orbk.net

Червоні фрукти, овочі та зелень — дієта проти ожиріння.


apelsinЧервоні апельсини перешкоджають ожирінню і зменшують ризик появи пухлин, пише La Repubblica, спираючись на відкриття італійських вчених. Що правда, дослідження поки, що проводилися на мишах, але вчені сподіваються, що їх результати, можна буде перенести й на людину, пише італійська газета.

У ході експерименту, одну групу мишей, при висококалорійної дієті, замість води поїли червоним апельсиновим соком, іншій групі при тій же дієті давали сік звичайних апельсинів. Виявилося, що миші, яких напували червоним соком, не набрали ваги, а ті, що пили звичайний сік, поправились так само, як і ті миші, яких напували водою.

Давно відомо, що червоні фрукти, овочі та зелень багаті антиоксидантами. Крім того, дієта з цих компонентів має антиканцерогенний ефект, розповів керівник експерименту П’єр-Джузеппе Пеліччі, доцент відділення загальної патології Дослідницького університету в Мілані.

Найближчим часом вчені намагатимуться з’ясувати, які саме речовини, що містяться в червоних апельсинах і червоних овочах та зелені, сприяють боротьбі з ожирінням.

internovosti.ru

Рекомендую:

Велоспорт и здоровье человека.... Велоспорт является одним из средством от стресса, крутить педали, это значить обеспечивать внушительную тренировку на сердечно-сосудистую систему. Есл...
Масаж голови. Правильно виконаний масаж голови є неперевершеним джерелом прекрасного настрою. Систематичний розслабляючий масаж голови має безліч корисних властивос...


Здоров'я / Наука Дієта / Здоровье / Наука / Ожиріння / Популярне / Проблемы / Факти /