15.02.2010 - orbk.net

Ділове спілкування по телефону. Не втрачайте клієнтів!


Найбільша цінність, це слова, і при розмові по телефону теж треба дотримуватися певних правил. Що ж має значення в діловому спілкування по телефоні розпишемо по пунктах.

1. Завжди вітайте того, хто телефонує
2. Стежте за своєю інтонацією, будьте бадьорі і в хорошому настрої. В’ялий голос, повний байдужості відштовхує клієнтів.
3. При телефоному дзвінку, називайте свою організацію, посаду. Такий підхід благодійно позначається на ділових відносинах.
4. На дзвінки відповідайте не відразу, тільки після другого або третього гудка. Не давайте зрозуміти клієнта, що вам нема чого робити, а пізніше зняття трубки — змусить нервувати, того хто телефонує.
5. Під час дзвінка клієнтові не говоріть слів таких як: вас «турбує» або «вас це турбує», це насторожує.
6. Під час дзвінка до клієнта, запитаєте, чи може він говорити з вами в цю хвилину, показуйте, що ви виховані, що ви цінуєте чужий час.
7. Не використовуйте гучний зв’язок при розмові по телефону з клієнтом, тільки в крайньому випадку.
8. При спілкуванні з секретарями компаній не ображайте їх і недооцінюйте. Бережіть свій діловий імідж.
9. Переходьте до справи, до суті свого дзвінка швидше. Не ставте зайвих питань. Винятком може бути дуже знайомий клієнт.
10. Не сперечайтесь по телефону.
11. При можливості підстройтесь під швидкість мови вашого клієнта.
12. Не їжте при спілкуванні по телефону.
13. Не вибачайтеся за затримку, а подякуйте за очікування.
14. Коли закінчуєте розмову, попрощавшись з клієнтом, подякуйте за дзвінок.

Рекомендую:

Використання веб-сайту для бізнесу.... Початок малого бізнесу, вимагає фізичного потенціалу, щоб діяти він має бути кращим варіантом, якщо ризики переважують переваги. Якщо, існує високий п...
Що таке офшори, офшори в сучасному бізнесі!... Що таке офшори - це означає «відірвані від берега». Звісно у відриві від юридичних і бюрократичних берегів існують своєрідні острівці благополуччя, на...


Бізнес БІЗНЕС / Бізнес і Робота / Конкуренция / Навчання / Спілкування / Успіх / Фінанси /