22.02.2010 - orbk.net

Google знайшов невідому земну цивілізацію


m25036У статті, опублікованій в журналі Antiquity, археологи заявили про сенсацію: виявлені останки невідомої цивілізації, яка існувала на кордоні сучасної Бразилії і Болівії, повідомляють ізраїльські ЗМІ.

Фахівці проаналізували супутникові фотографії регіону, доступні в рамках проекту Google Earth. Як не дивно, але завдяки вирубці лісів під сільгоспугіддя, яка, по своїй суті, шкодить екології, вчені виявили мережу доріг протяжністю більш ніж 250 кілометрів.

Знахідка мала занадто правильну прямокутну форму, а це вказувало на її штучне походження. За розрахунками дослідників, у цьому регіоні в період з II століття до нашої ери приблизно по XIII століття нашої ери могли проживати близько 60 тисяч чоловік.

Деякі журналісти вже поспішили охрестити знахідку «останками прототипу загадкового Ельдорадо» — країни золота і дорогоцінного каміння, яку безуспішно розшукували конкістадори, але, варто відзначити, що самі вчені про Ельдорадо в статті не згадують.

Нагадаємо, що зовсім недавно, за допомогою тієї ж служби Google Earth, на морському дні були виявлені прямокутні сліди, які теж встигли назвати останками Атлантиди. Однак представниками Google Earth було заявлено, що вони просто є артефактами.

На відміну від цього випадку нова стаття-сенсація про виявлення цивілізації з’явилася на сторінках відомого рецензованої журналу.

Internovosti.ru

Рекомендую:

Вивчення іноземної мови Вивчення іноземної мови розвиває логічне мислення учнів. Розвиває пам'ять, уяву, розширює кругозір учнів, підвищує їх культуру. Знання мови - це і зна...
ОС Windows 7 ( Домашня версія) Опис: Windows 7 - новітня операційна система, яка спрощує виконання повсякденних завдань, працює відповідно до переваг користувача і пропонує абсолютн...


Наука Google Earth / Археологи / Навчання / Наука / Нове / Цивілізація /