22.02.2010 - orbk.net

Google знайшов невідому земну цивілізацію

Поділитися:

m25036У статті, опублікованій в журналі Antiquity, археологи заявили про сенсацію: виявлені останки невідомої цивілізації, яка існувала на кордоні сучасної Бразилії і Болівії, повідомляють ізраїльські ЗМІ.

Фахівці проаналізували супутникові фотографії регіону, доступні в рамках проекту Google Earth. Як не дивно, але завдяки вирубці лісів під сільгоспугіддя, яка, по своїй суті, шкодить екології, вчені виявили мережу доріг протяжністю більш ніж 250 кілометрів.

Знахідка мала занадто правильну прямокутну форму, а це вказувало на її штучне походження. За розрахунками дослідників, у цьому регіоні в період з II століття до нашої ери приблизно по XIII століття нашої ери могли проживати близько 60 тисяч чоловік.

Деякі журналісти вже поспішили охрестити знахідку «останками прототипу загадкового Ельдорадо» — країни золота і дорогоцінного каміння, яку безуспішно розшукували конкістадори, але, варто відзначити, що самі вчені про Ельдорадо в статті не згадують.

Нагадаємо, що зовсім недавно, за допомогою тієї ж служби Google Earth, на морському дні були виявлені прямокутні сліди, які теж встигли назвати останками Атлантиди. Однак представниками Google Earth було заявлено, що вони просто є артефактами.

На відміну від цього випадку нова стаття-сенсація про виявлення цивілізації з’явилася на сторінках відомого рецензованої журналу.

Internovosti.ru

Рекомендую:

Основи виникнення життя на Землі.... Живі організми характеризуються певними закономірностями обміну та особливостями структури й функцій, що виникли в процесі тривалого розвитку — від пр...
Червоні фрукти, овочі та зелень — дієта прот... Червоні апельсини перешкоджають ожирінню і зменшують ризик появи пухлин, пише La Repubblica, спираючись на відкриття італійських вчених. Що правда, до...

Наука Google Earth / Археологи / Навчання / Наука / Нове / Цивілізація /