27.02.2010 - orbk.net

Кого люблять чоловіки — блондинки уже не в моді!


44402Чоловіки розлюбили блондинок — Популярність світловолосих красунь поступово сходить нанівець.

Тепер представники сильної половини людства під ідеальною жінкою мають на увазі абсолютно інший типаж. Британські вчені з Оксфордського університету провели дослідження, в ході якого з’ясувалося, що чоловікам більше подобаються стрункі брюнетки. В опитуванні взяли участь понад 3000 чоловіків.

42% опитаних зізналися, що для них ідеальна жінка — це темноволоса медсестра в сексуальному білому халатику, який вигідно підкреслює всі її жіночні округлості. Переважній більшості чоловіків подобаються довге, хвилясте, доглянуте волосся. Крім того, ідеальна жінка повинна вміти готувати різноманітні страви і частіше посміхатися. Для чоловіків важливим моментом є також кількість партнерів, яке було у жінки.

Що стосується представниць прекрасної статі, то для них найголовніше — це почуття гумору в чоловіка. Якщо молода людина не обдарована талантом смішити людей, то з нею, як правило, буває дуже складно знаходити спільну мову. Минулі любовні пригоди чоловіка мало цікавлять жінок. А ось, що може стати справжнім каменем спотикання для попередні відносини, так це наявність у чоловіка дітей.

news.rin.ru

Рекомендую:

Как долго прожить и быть всегда здоровым!... Британские ученые на основании результатов проведенных исследований заявили - ведите здоровый образ жизни, и вы проживете на 14 лет дольше. Исследован...
Здоровье женщины или как поднять либидо.... Здоровье женщины и низкий женское либидо становится открыто обсуждаемой ситуацией. Согласно результатам исследования, было установлено, что женщины вс...


Здоров'я / Суспільство Блондинки / Відносини / Жінка / Жизнь / Любити / Партнер / Секс / Сплетни / Чоловік /