27.02.2010 - orbk.net

Кого люблять чоловіки — блондинки уже не в моді!

Поділитися:

44402Чоловіки розлюбили блондинок — Популярність світловолосих красунь поступово сходить нанівець.

Тепер представники сильної половини людства під ідеальною жінкою мають на увазі абсолютно інший типаж. Британські вчені з Оксфордського університету провели дослідження, в ході якого з’ясувалося, що чоловікам більше подобаються стрункі брюнетки. В опитуванні взяли участь понад 3000 чоловіків.

42% опитаних зізналися, що для них ідеальна жінка — це темноволоса медсестра в сексуальному білому халатику, який вигідно підкреслює всі її жіночні округлості. Переважній більшості чоловіків подобаються довге, хвилясте, доглянуте волосся. Крім того, ідеальна жінка повинна вміти готувати різноманітні страви і частіше посміхатися. Для чоловіків важливим моментом є також кількість партнерів, яке було у жінки.

Що стосується представниць прекрасної статі, то для них найголовніше — це почуття гумору в чоловіка. Якщо молода людина не обдарована талантом смішити людей, то з нею, як правило, буває дуже складно знаходити спільну мову. Минулі любовні пригоди чоловіка мало цікавлять жінок. А ось, що може стати справжнім каменем спотикання для попередні відносини, так це наявність у чоловіка дітей.

news.rin.ru

Рекомендую:

Засоби для маскування недосконалостей на обличчі.... На поверхні шкіри кожної жінки час від часу з'являються недосконалості. До них призводять гормональні збої, недостатнє очищення, підвищена жирність шк...
Блог повії на ім’я «Денна красуня»... Знаменитий блог повії на ім'я «Денна красуня» вела доктор-нейротоксікологЗнаменитий блог повії на ім'я «Денна красуня» вела доктор-нейротоксіколог...

Здоров'я / Суспільство Блондинки / Відносини / Жінка / Жизнь / Любити / Партнер / Секс / Сплетни / Чоловік /