20.02.2010 - orbk.net

Кохання у великому місті – 2 . Вера Брежнєва проти Володимира Кіпермана!


brezhneva1

Вера Брежнєва, найяскравіша з усіх співачок, які відпрацювала своє в знаминитій «ВІА Грі», як з’ясувалося, переживає не найлегший період в особистому житті. За життєрадісною посмішкою артистка ховає біль, який їй приносять гарячі, стосунки з чоловіком.

За інформацією «Life Showbiz», причиною для останнього скандалу між подружжям став супервідкритий наряд Брежнєвої під час прем’єри фільму «Кохання у великому місті — 2» в «Пушкінському». Сама Брежнєва, яка практично відкриваючих груди сукнях відчуває себе як риба у воді, вважала за краще не звертати уваги на заборони Володимира Кіпермана і приїхала на вечірку в самому веселому настрої. І треба віддати належне Вірі: мало кому вдається після пологів виглядати так само добре, як вона.

Однак довго перебувати в гарному настрої Брежнєвої не довелося. Коротка телефонна розмова настільки засмутила співачку, що після закінчення фільму вона відмовилася приїжджати на банкет, щоб виступити з сольною програмою. У результаті слідом за Брежнєвої не вийшли на сцену і Філіп Кіркоров, і Настя Задорожна.

love2

tatar-inform

Рекомендую:

Продовження Чужих чи Прометей!... Чужий серед своїх - Рідлі Скотт відмовився від ідеї зняти пріквел до "Чужого". У 2009 році стало відомо про те, що серія фільмів про інопланетних м...
Торрент фільмів, музики і книг.... Розваги ентузіастів по всьому світу залежать від торрентів, оскільки це рівний-рівному технологія дозволяє їм завантажувати величезні дані в мінімальн...


Розваги Віа Гра / Відносини / Вера Брежнєва / Володимир Кіперман / Кохання / Співачка / Фільм /