Секрет найбагатших людей !


dollar_1Американські експерти взяли інтерв’ю у деяких найбагатших людей планети і з’ясували основні фактори, що впливають на просування вгору. Своїми думками з цього приводу висловили більше десятка мільярдерів.

Всі успішні люди хоча б один раз помилялися і робили неправильні кроки в бізнесі, але віра в себе допомогла їм іти далі. «Перший секрет по-справжньому багатих людей полягає в тому, що вони не бояться потерпіти невдачу», — пише журнал Forbes.

«Другий секрет по-справжньому багатих полягає в тому, що вони креативно дивляться на проблеми, пов’язані з джерелами нових прибутків», — говорять експерти видання. Світовим магнатам завжди мало того, що вони мають, і тому їм завжди хочеться домогтися більшого.

Далеко не останню роль у досягненні успіху грає вдале одруження. При цьому багато бізнесменів вважають даний фактор найбільш значним з усіх. «Критично важливо мати дружину, яка підтримує тебе, і, що ще важливіше, вірить в твоє просування вгору«, — повідомляє журнал.

Нагадаємо, минулого року найбагатшою людиною Землі після невеликої паузи знову став Білл Гейтс з $ 40 мільярдами. Легендарний інвестор Уоррен Баффет зайняв другий рядок ($ 37 мільярдів).

Таким чином, партнери по благодійності провели рокіровку, з 2008 р. помінявшись місцями. Обидва вони з моменту опублікування попереднього списку Forbes позбавилися значних сум: Гейтс — $ 18 млрд, Баффет — $ 25 мільярдів.

Якщо говорити про рейтинг в цілому, то ще два роки тому в світі було 1125 мільярдерів. У 2009 р. їх залишилося тільки 793. З них 87% втратили ту чи іншу частину статків.

Всього у 2008 р. найбагатші люди зазнали відчутних збитків — 23% своїх капіталів. Єдиний з першої двадцятки, кому вдалося додати, а не втратити, — Майкл Блумберг. Він став багатшим на $ 4,5 мільярда.


Похожі записи:

Платний перегляд сайтів, платні завдання, платне читання рек... Платний перегляд сайтів, платні завдання, платне читання рекламних листів Інтернет серфінг це найпростіша можливість за...
Forbes назвав «Манчестер Юнайтед» найдорожчим клуб... Найдорожчим футбольним клубом світу, згідно з рейтингом, опублікованим в журналі Forbes, є діючий чемпіон Англії "Манчес...
Тимчасова робота. І так нам усім потрібні гроші і всі ми шукаємо шляхи як їх заробити, але не завжди, це виходить, так як ми цього хочемо....
Поради для бізнес Леді. Щоб робота не стала рутиною!... Багато років і століть жінки домагалися рівноправності статей. Не секрет, що в наш час жінки зайняли рівні позиції з чол...
Теги до запису:, ,