08.02.2010 - orbk.net

Секс — вагітність — діти !


беременостьУчені з англійського міста Шеффілд з’ясували, як потрібно займатися сексом парам, які хочуть завести дитину. Їх поради допомогли багатьом парам вирішити проблему безпліддя.

Зазвичай для чоловіка і жінки, які довго намагаються завести дитину, секс перетворюється на нудне заняття, що і є головною перешкодою на шляху до зачаття. Все має бути зовсім навпаки.

Так, щоб збільшити шанси на запліднення яйцеклітини сперматозоїдами, парі потрібно займатися пристрасним сексом, а інтимна близькість повинна приносити задоволення, повідомляє Passion.ru.

Необхідно, щоб статевий акт тривав досить довго, і важливо, щоб обидва партнери досягали оргазму, краще, якщо одночасно. Це дозволяє поліпшити якість і збільшити кількість вироблюваної сперми.

mignews.com

Рекомендую:

Кого люблять чоловіки — блондинки уже не в м... Чоловіки розлюбили блондинок - Популярність світловолосих красунь поступово сходить нанівець. Тепер представники сильної половини людства під ідеал...
Який твій колір білизни (закономірність між кольо... Схильність жінки до носіння нижньої білизни певного кольору характеризує її сексуальні пристрасті. Якщо не розглядати такі випадки на зразок: «я не ...


Суспільство Акт / Безпліддя / брак / Вагітність / Дети / Оптимизм / Популярне / Проблемы / Секс /