Секс — вагітність — діти !

беременостьУчені з англійського міста Шеффілд з’ясували, як потрібно займатися сексом парам, які хочуть завести дитину. Їх поради допомогли багатьом парам вирішити проблему безпліддя.

Зазвичай для чоловіка і жінки, які довго намагаються завести дитину, секс перетворюється на нудне заняття, що і є головною перешкодою на шляху до зачаття. Все має бути зовсім навпаки.

Так, щоб збільшити шанси на запліднення яйцеклітини сперматозоїдами, парі потрібно займатися пристрасним сексом, а інтимна близькість повинна приносити задоволення, повідомляє Passion.ru.

Необхідно, щоб статевий акт тривав досить довго, і важливо, щоб обидва партнери досягали оргазму, краще, якщо одночасно. Це дозволяє поліпшити якість і збільшити кількість вироблюваної сперми.

mignews.com

Рекомендую:

Как может повлиять телевизор на вашего ребенка. Пл... Наши дети... Цветы жизни, и этим всё сказано для многих людей. Однако согласитесь, каждый из нас однозначно ощутил такую ситуацию, когда хотелось закр...
Підліткова вагітність. Що ви розумієте під підлітковою вагітністю ? Термін підліткової вагітності використовується для жінки , яка вагітна і їй менше ніж 20 років у віці . П...