Сігурні Вівер повернеться до продовження «Аватара»!

pictureavatar

Героїня Сігурні Вівер з’явиться в продовженні фільму «Аватар«. Про це сама актриса розповіла в програмі французького телебачення «Le Grand Journal», повідомляє ресурс CineTVBuzz.

Уівер, яка прибула до Франції, щоб вручити премію «Сезар» своєму колезі по цеху Харрісону Форду, не уточнила, яким чином режисер Джеймс Кемерон має намір повернути її героїню до життя. Нагадаємо, що в першій частині вона вмирає після важкого поранення.

Раніше сам Кемерон підтвердив свою готовність зняти продовження «Аватара». За твердженням режисера, дія сиквела може бути перенесено на якісь інші планети цієї зоряної системи.

Перед початком роботи над другою частиною Кемерон має намір написати роман, який стане передмовою, що пояснює тяжке становище людей на Землі і їхнє прагнення підкорити Пандору.

Нагадаємо, що «Аватар» претендує на премію «Оскар» у дев’яти номінаціях. Касові збори картини на момент написання даної замітки перевищили два мільярди 467 мільйонів доларів.

lenta.ru

Рекомендую:

Кохання у великому місті – 2 . Вера Брежнєва проти... Вера Брежнєва, найяскравіша з усіх співачок, які відпрацювала своє в знаминитій "ВІА Грі", як з'ясувалося, переживає не найлегший період в особистом...
Нова версія «Аватара». У новому виданні "Аватара" покажуть Землю 2154. У Blu-ray версії "Аватара" Джеймса Кемерона буде приблизно 45 хвилин віддалених з фінальної версі...