13.02.2010 - orbk.net

Співробітники Microsoft розповіли про Windows 8


windows-8Два співробітники Microsoft поділилися з журналістами своїми враженнями від операційної системи Windows 8, пише Microsoft Kitchen. Але вони не розкрили технічних подробиць і не повідомили про нові функції.

Одним із співробітників став директор споживчого та онлайнового напрямків у регіоні EMEA Джон Мангелаарс. В інтерв’ю британському виданню CIO він заявив, що хоча Apple займає міцну позицію на ринку, Microsoft Windows 7 стала блокбастером. За словами Мангелаарса, Windows 8 буде «приголомшливою» (mind-blowing).

Ім’я іншого співробітника невідомо. Він опублікував в офіційному блозі MSDN запис під назвою «Whats in store for the next Windows?» ( «Що готується для наступної Windows?»), Яку швидко видалили. Він вказує, що вважає за краще називати нову версію ОС не Windows 8, а Windows.next.

У виддаленому запису говориться, що Windows.next буде «чимось абсолютно відмінним» від того, що зазвичай чекають від Windows. Над проектом, за даними співробітника, працюють десятки команд, а саме процес обговорення нової WIndows автор запису називає «сюрреалістичним». Windows.next, на думку співробітника Microsoft, повністю змінить ставлення до персональних комп’ютерів і способу їх використання.

Журналісти припустили, що роботи над Windows почалися в листопаді 2009 року, коли керівник розробки Windows 7 Стівен Синофські відмовився відповідати на відповідні питання на конференції професійних розробників Microsoft. Він підкреслив, що у своєму виступі ні слова не сказав про Windows 8.

http://lb.ua/

Рекомендую:

Мільярди доларів закопані на місяці.... Місячні мільярди доларів На сьогодні у світі ведеться одночасно кілька незалежних наукових змагань, в рамках яких створюються місячні апарати для в...
В Україні завершили випробування ядерного палива... Успішно завершені чотирирічні експериментальні випробування американського ядерного палива на Україні. Про це повідомляє прес-центр Південно-Україн...


Наука Microsoft / Windows / Інтернет / Популярне / Программы / Технології / Факти /