Тактичний робот EATR, що харчується будь-якою біомасою.


robotЦей енергонезалежний Автономний Тактичний Робот (Energetically Autonomous Tactical Robot, EATR), був розроблений компанією Robotic Technology Inc. (RTI) на замовлення DARPA. Його унікальна відмінна риса полягає в його енергетичної установці, яка являє собою біореактор, паливом для якого може служити будь-яка біомаса, включаючи біомасу як рослинного, так і тваринного походження.

Робот EATR обладнаний маніпулятором, обладнаний захватним пристроєм і пилкою, за допомогою яких він відокремлює і поміщає в свій біореактор частини біопалива. Творці цього робота стверджують, що в його програму закладена можливість використання як палива тільки біомаси рослинного походження — прутків, трави, дерев’яних трісок і т.п. Розробники робота пішли на цей крок під тиском різкої критики, яка прозвучала з боку каналу «Fox News» і видання CNET, які засудили явно виражений «м’ясоїдний» характер цього пристрою.

Рухова установка робота складається з двигуна, потужністю в 16 кінських сил, який приводить в рух електрогенератор від якого живляться маршові електродвигуни та інше електричне обладнання. При проектуванні цього двигуна було використано велику кількість нових технологій і інновацій, внаслідок чого ця розробка перемогла у конкурсі Invention of the Year 2008 року.

Незважаючи на те, що програмою робота передбачено використання біомаси тільки рослинного походження, ніхто не може гарантувати, що у разі використання таких роботів під час військових дій в пустелях і місцевості з відсутньою рослинністю, у цих роботів не включиться прихована до цього ділянка програми, яка дозволить їм споживати біомасу з тварин. Чи не стануть, у такому випадку, ці роботи вбивцями тварин і людей?

dailytechinfo.org

Похожі записи:

Перший Секс Робот — Roxxxy На виставці Adult Entertainment Expo, яка, як це не дивно, розташована неподалік від виставки CES 2010, відбувся анонс...
До складу наступного екіпажу шаттла «Діскавері» вк... До складу наступного екіпажу шатлу "Діскавері", який відправиться до МКС у вересні 2010 року, увійде робот. Згідно з пов...
Теги до запису: