Тюнінгове ательє Lumma Design представить кросовер BMW CLR X 650 М

bmw-6На моторшоу в Женеві німецьке тюнінгове ательє Lumma Design представить власну версію «зарядженого» кросовера BMW X6 M під назвою CLR X 650 M.

BMW CLR X 650 М, побудований на базі добре відомого BMW X6 M, відрізняється він агресивним боді-кітом, до якого входять нові бампери, аеродинамічні бічні спідниці, розширник крила і задній дифузор. Також модель отримала чорну решітку радіатора, масивний задній спойлер, і 23-дюймові диски.

Хоча інформація обмежена що до BMW CLR X 650 М, але відомо, що автомобіль отримає допрацьований 4,4-літровий твін-турбо V8 потужністю 650 к.с. і 830 Нм крутного моменту (на 95 к.с. і 150 Нм більше, ніж у X6 M). До 100 км / год. цей кросовер CLR X 650 М від тюнінгового ательє Lumma Design буде розганяється за 4,5 секунди, максимальна швидкість складе 312 км / год.

Більше буде відомо інформації коли автомобіль буде преставлен весною в Женеві на моторшоу.

 

bmwx6m430

bmwx6m4302

Рекомендую:

BMW HYDROGEN – майбутне уже сьогодні.... Яке майбутнє в руху, які нас чикають автомобілі в майбутньому? Це вирогідно - енергія буде вироблятися з водню і автомобілі не будуть мати викидів. З ...
Что такое керамогранит – характеристики и свойства... Сейчас очень быстро вырастает известность такого отделочного материала как керамогранит. Слышали про него почти все, а вот вблизи не видели. Керамогр...