05.02.2010 - orbk.net

У Польщі є свої динозаври!


dinoУ південній частині Польщі, за двісті кілометрів від Варшави, були виявлені останки раніше невідомого науці динозавра, повідомляє CyberSecurity.ru з посиланням на інформаційне агентство Рейтер.

Як припускають фахівці, кістки можуть належати одному з давніх предків тиранозавра, вік якого становить приблизно двісті мільйонів років. Більш стародавнього істоти подібних розмірів на Землі важко уявити. Справа в тому, що динозаври проживали на планеті в період від 120-ти до 65-ти мільйонів років тому. Мова йде про основну їх масу. Саме тому польська знахідка становить велику цінність для науки.

«Новий» польський динозавр колись мав п’ять метрів в довжину і пересувався на двох задніх лапах. Довжина його зубів була досить значною — сім сантиметрів. Достатньо, щоб харчуватися беззахисними представниками древньої фауни. Вивчення польського динозавра допоможе вченим краще дізнатися про еволюцію великих хижаків. Незабаром він отримає і свою власну назву.

Internovosti.ru

Рекомендую:

Справжня CoolBaba! Телеведуча Валерія Крук, звана як CoolBaba,  роздяглась цього разу для чоловічого глянцевого журналу "Loaded", на думку опитаних редакцією журналу...
Какой самый популярный автомобиль в интернете!?... Сегодня в ORBK.NET был проведен анализ  по поисковым системам, а суть его заключалась в том, чтоб выяснить - Какой самый популярный автомобиль в интер...


Наука / Факти Динозаври / Навчання / Наука / Популярне / Тварини / Факти /