27.02.2010 - orbk.net

Який сон такі і відносини!


Дослідники з Центру Сексуального Здоров’я у Великобританії (Sexual Health Centre, UK) стверджують: дізнатися про емоційного зв’язку подружжя можна, подивившись на них … під час сну.

Поза «обійми позаду» (чоловік ззаду)
Обидва партнери лежать на одному боці, міцно притулившись один до одного. Ця поза є найбільш традиційною серед подружніх пар і означає, що чоловік готовий захищати свою дружину.

Поза «обійми позаду» (жінка ззаду)
Та ж позиція, лише тепер дружина обіймає свого чоловіка. Ця поза означає, що чоловік повністю довіряє своїй дружині. У цьому випадку дружина є емоційною підтримкою для чоловіка.

Поза «спина до спини»
Дана поза свідчить про можливе відсутності пристрасті і ніжності в вашому шлюбі. Ви стали дуже індивідуальні і більше не потребуєте підтримки один одного.

«Відштовхуюча» поза
Один з партнерів розвалився на ліжку, у той час як інший вже звисає з дивана. Така позиція говорить про домінування і егоїстичною відносно «розкинувшогося» партнера по відношенню до вас.

Поза «обійми на спині»
Має 3 різновиди:

* Чоловік лежить на спині і обіймає припавшу до нього дружину. Така позиція показує, що партнер не тільки готовий, але і щасливий дати своїй коханій дружині емоційну підтримку.
* Один з партнерів лежить на спині, а інший — в позі «зародка». Той, хто знаходиться в позиції «зародка», потребує емоційної підтримки партнера, але при цьому боїться або не хоче йому це показати.
* Один з партнерів лежить на спині, а інший — на животі, закинувши на сплячого поруч руку. Той, хто прагне торкнутися партнера рукою, грає роль підлеглого у відносинах.

Поза «обійми обличчям один до одного»
Партнери лежать обличчям один до одного в міцних обіймах. Ноги подружжя лежать рівно або переплетені. Така позиція у сні говорить про пристрасть і любов, які присутні в цьому шлюбі.

Рекомендую:

«Груповуха» презервативів Durex.... Популярне і прикольне рекламне відео - "Груповуха" презервативів Durex, майже чотири мільйони хітів на відео сервісі YouTube. ...
Свадебные приметы. Обручальные кольца нельзя никому давать мерить, нельзя никому дарить. Чтоб молодые никогда не нуждались в финансах, жених должен в день свадьбы в пра...


Факти брак / Відносини / Дружина / Жінка / Жизнь / Любов / Секс / Сон / Чоловік / Шлюб /