20.02.2010 - orbk.net

Юлія Тимошенко: рішення про скасування місцевих виборів є незаконним.


timoshenko

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає незаконним рішення Верховної Ради про скасування Постанови Верховної Ради України «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році». Це рішення підтримали 250 із 420 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

«Чому сьогодні не можна скасовувати місцеві вибори? Тому що девальвований Закон, оскільки девальвована Конституція. Чому можна звільняти голів обласних державних адміністрацій всупереч Конституції без подання уряду, і нічого за це не буде? А суди говорять, що це правильно зроблено», — сказала Юлія Тимошенко сьогодні на судовому засіданні з розгляду справи за її позовною заявою про визнання протиправними дій, бездіяльності і рішення Центральної виборчої комісії про встановлення офіційних результатів президентських виборів, представляючи докази фальсифікації виборів Президента 7 лютого.

Прем’єр вважає, що у разі продовження процесу знецінення поваги до законодавства та недотримання законів, в Україні не можна буде говорити про становлення держави. «Або закони є, і вони враховуються, або тоді держави немає», — підкреслила Юлія Тимошенко.

rupor.info

Рекомендую:

Cексуальні злочини серед священиків, Папа знає і м... Вищі ієрархи Римської католицької церкви, у тому числі і її нинішній голова Бенедикт XVI, який протягом багатьох років замовчували факти сексуальних з...
Криминологическая характеристика личности в систем... Ключевой проблемой криминологии является проблема личности человека, совершившего правонарушение или преступление. Важность и актуальность этой пробле...


Факти Закон / Суд / Україна / Юлія Тимошенко /