25.03.2010 - orbk.net

Американське безробіття.


Понад 10% жителів Нью-Йорка — 425 тисяч чоловік — є безробітними або перебувають у пошуку роботи. Це найвищий рівень за три десятиліття ведення статистики трудової зайнятості. Очікується, що до кінця наступного року кількість безробітних залишиться на рівні 10% або вище. Це — не рахуючи тих, хто відмовився від пошуку роботи.

Дуейн Рендел живе в бідному районі Брукліна. Він без роботи вже 5 років. За його словами, весь цей час він пропонує свої послуги у всіх магазинах і фірмах міста.

«Ніхто не подзвонив мені. Жодного разу, — каже Рендел. — Але я продовжую ходити. Навіть якщо на магазині немає оголошення «Необхідні працівники», я все одно заходжу і питаю, бо ніколи не знаєш. Деякі менеджери дуже розбірливі і шукають людей, твердо націлених на роботу ».

Сім’я Дуейна, а в нього двоє дітей, живе на державну допомогу і дрібний підробіток вантажником і підсобним робітником, хоча у нього є висока кваліфікація.

«Я можу працювати електриком, сантехніком, столяром, штукатуром. У мене сила-силенна різних професій і великий досвід. Такі люди, як я, потрібні. Кожен день будуються будинки, але безробітних все прибуває », — говорить Рендел.

У декількох кілометрах від Брукліна, у Верхньому Манхеттені Стефані Форман так само бореться з труднощами. Рік тому вона була високооплачуваним експертом з маркетингу. Сьогодні вона живе на пенсійні накопичення, поки шукає нове місце.

«Кожен день я переглядаю списки вакансій в компаніях. Перевіряю блоги, слухаю новини, дивлюся, у яких фірм справи йдуть в гору, у яких компаніях виходять нові продукти, хто там працює, і чи не знаю кого-небудь. Але частіше за все я не отримую відповіді. Доводиться бути дуже наполегливою — а грань між наполегливістю і тим, щоб не сісти людині на голову — дуже тонка. Тому вас просто не хочуть бачити ».

Нещодавно Форман відвідала ярмарок вакансій в Манхеттені, що зібрала сотні безробітних професіоналів. Вона прийшла туди попри сумніви:

«Мені здається, в країні складається помилкове відчуття, що ситуація на ринку робочої сили поліпшується. Той факт, що фірми почали давати оголошення про вакансії, не означає, що вони наймають людей. За мій 25-річний досвід у бізнесі я ніколи не бачила ринок трудової зайнятості в такому стані ».

І все ж Стефані вважає, що в неї немає іншого вибору: «Я не складаю руки. Невдачі — не привід для припинення пошуків ».

Дуейн Рендел теж відмовляються визнати поразку. Нещодавно він подав заявку на тимчасову роботу в федеральному Бюро перепису населення:

«Мені веліли пройти тест, я сказав — давайте, я спробую — і пройшов. Дуже цьому радий. Це добре оплачувана робота та неповний робочий день. Правда, вона триватиме лише 4-5 місяців, але як здорово знову працювати! »

Стефані Форман теж отримала гарну новину — пропозиція маркетингової фірми на неповний робочий день. «Це тільки початок, — каже вона. — Найважливіше — бути завжди готовою і не пропустити наступної можливості ».

Голос Америки

Работа в Украине — http://wids.com.ua/ Вакансии.

Рекомендую:

Початок малого бізнесу, Щоденик майбутнього мільон... Початок малого бізнесу, вимагає фізичного потенціалу, щоб діяв - він повинен бути кращим варіантом, так щоб ризики не переважали переваги. Якщо, існує...
Электронная коммерция важный шаг для Вашего бизнес... Электронная коммерция является термин который используется для описания любого бизнеса который происходит через Интернет. Электронная коммерция охваты...


Бізнес Америка / БІЗНЕС / Робота / Фінанси /