14.03.2010 - orbk.net

Ця Ефективна дієта — допоможе боротися із зайвою вагою!


Лимон допоможе боротися із зайвою вагою!

З наближенням весни кожна жінка замислюється про свою фігуру, адже скоро літо і хочеться, вийшовши на пляж у купальнику, привертати увагу чоловіків стрункою фігурою, а не звисаючим з боків жиром. На думку багатьох дієтологів, кращий спосіб позбутися від зайвих кілограмів навесні це лимонна дієта.

За твердженням лікарів дієтологів вживання лимонного соку прискорює процес травлення, стимулює переробку продуктів харчування і веде до зниження цукру в крові. Також лимон містять пектин, який допомагає нам боротися з почуттям голоду.

Щоденне вживання лимонного соку — ефективна дієта, яка до всього іншого зміцнить наш ослаблений за зиму організм, збагативши його вітамінами та мікроелементами, яких у лимоні предостатньо.

Тим не менше, дієтологи рекомендують, перш ніж зважитися на лимонну дієту проконсультуватися з лікарем. Ця дієта, наприклад, протипоказана для людей із проблемами шлунку.

Рекомендую:

Дієта і фізичне навантаження як ефективні засоби б... Здоров'є є важливим для людини. Так як без здоров'я вона нічого не зможе здійснити у своєму житті. Але в наш час не кожна людина може похвалитися міцн...
Цибуля — овоч на вагу золота.... Цибуля - знайома людству вже більше 5000 років. Стародавні жителі Єгипту поклонялися її як божеству. Стародавні жителі Риму включали її в обов'язковий...


Здоров'я Вага / Весна / Дієта / Жінка / Лимон / Травлення / Фігура /