Де взяти чек українцю на 125 мильйонів Євро?

Українець затриманий на кордоні зі Швейцарією з чеком на € 125 млн.

Співробітники митниці в німецькому містечку Зінген на кордоні зі Швейцарією затримали громадянина України з чеком на суму в більш, ніж 125 мільйонів євро, сума не була задекларована. Про це повідомляють РІА «Новости» з посиланням на німецький таблоїд Bild.

За інформацією видання, український бізнесмен в’їхав до Німеччини зі Швейцарії. Чек, виданий великим швейцарським банком, є справжнім, хоча чеки на такі суми часто бувають підробленими.

Бізнесменові довелося залишити чек в заставу до тих пір, поки він не заплатить штраф. Згідно з німецьким законодавством, не тільки готівкові гроші в сумі понад 10 тисяч євро, але також чеки і цінні папери повинні бути належним чином задекларовані на митниці.

Ім’я бізнесмена не називається, сума штрафу, яку він повинен заплатити, також невідома.

«Першоджерело»

Рекомендую:

Операція Секретний Санта-Клаус в Нью-Йорку.... Секретний Санта в Нью-Йорку дарує всім гроші на вулицях. Ось такий реальний Санта-Клаус ходить вулицями Нью-Йорка, який до цих часів не оговтався післ...
Де ховається щастя? Гроші і влада, розкішні машини і розваги не дають часом нам тієї радості, якої ми від них очікуємо. Ми вкладаємо сили у досягнення цілей, кар'єрний рі...