Едріан Броуді відмовився від сексу заради перемоги над хижаками.

Заради участі у фільмі «Хижаки», який стане продовженням знаменитої кінофраншізи, актор Едріан Броуді був змушений відмовитися від багатьох задоволень, в тому числі і від сексу. Таке визнання виконавець головної ролі зробив в інтерв’ю ресурсу Sci-Fi Wire.

«Щовечора я здійснював своєрідний ритуал: читав інструкції з виживання в дикій природі і вивчав тренувальні курси спецпідрозділів. Крім цього, я медитував і був змушений дотримуватися суворої дієти: не пити спиртного, не їсти цукру. Я навіть сексом не займався«, — поскаржився актор.

Всі ці обмеження допомогли йому набрати майже 13 кілограмів м’язів. «Природно, у моєму героєві не це головне. Вони ж запросили мене не для того, щоб бути бодібілдером. Я просто прагнув краще вжитися в образ найманця. Зрештою, не силою ж м’язів можна перемогти інопланетну істоту з енергетичною зброєю, що володіє великим досвідом переслідування жертв. Потрібно перехитрити його «, — підкреслив Броуді.

Нагадаємо, що сюжет фільму, який зняв режисер Німрод Антал, будуватиметься навколо інтернаціонального загону головорізів, що опинилися в ролі дичини на планеті Хижаків.

У стрічці, крім Едріана Броуді, зіграли Лоуренс Фішберн, Тофер Грейс, Еліс Брага, Олег Тактаров і Денні Трехо.

Фільм «Хижаки» виходить у прокат в липні 2010 року.

lenta.ru

Рекомендую:

Джолі і Пітт цілуються при всіх на вулиці — ... Одна з найвідоміших пар Голлівуду спростовує чутки про свій розрив. Перейнявшись романтичною обстановкою, Анджеліна Джолі і Бред Пітт не посоромилис...
Фільм — Poul: Секретний матеріальчик (фантас... З 18 березня в Американський прокат виходить комедія - Пол: Секретний материальчик (2011). Ця історія про двох британських гіків, які колесять по прос...