Інтернет живе у сяйві світла!

Інтернет скоро будуть передавати за допомогою світла, а саме зручним джерелом широкосмугового Інтернету можуть стати світильники, що працюють у кімнаті чи офісі.
У цьому переконані Олена Вучич і її колеги з інституту Генріха Герца. Технологія бездротової передачі даних через видиме світло передбачає кодування інформації в мерехтінні звичайних побутових світильників, розташованих на стелі або в торшери. А зворотну передачу від ноутбуків і стаціонарних комп’ютерів в Мережу, по ідеї, можна організувати схожим чином — за допомогою світлодіодів на комп’ютері і фотоприймачів на стелі.
Оскільки застосування в ролі носія видимого світла не потребує ліцензії, воно в ряді випадків може виявитися цікавою альтернативою радіозв’язку Wi-Fi. До того ж світлові локальні мережі обмежені стінами кімнати (вихід світла через вікно буде мало продуктивний), а значить, вони не схильне до впливу перехресних перешкод і захищені від Wi-Fi-хакерів.

Рекомендую:

Маркетинг в пошукових системах — для вашого ... Маркетингова правильна стратегія будь-якого бізнесу має багато спільного з його успіхом або невдачею. В Інтернеті є багато людей, які роблять бізнес з...
Про те, як «розумні» гаджети контролюють свідоміст... Нова книга Євгена Морозова: додатки до телефону вирішують наші проблеми - і позбавляють нас вибору. Уявіть собі світ, в якому нові «розумні» технол...