14.03.2010 - orbk.net

Інтернет живе у сяйві світла!


Інтернет скоро будуть передавати за допомогою світла, а саме зручним джерелом широкосмугового Інтернету можуть стати світильники, що працюють у кімнаті чи офісі.
У цьому переконані Олена Вучич і її колеги з інституту Генріха Герца. Технологія бездротової передачі даних через видиме світло передбачає кодування інформації в мерехтінні звичайних побутових світильників, розташованих на стелі або в торшери. А зворотну передачу від ноутбуків і стаціонарних комп’ютерів в Мережу, по ідеї, можна організувати схожим чином — за допомогою світлодіодів на комп’ютері і фотоприймачів на стелі.
Оскільки застосування в ролі носія видимого світла не потребує ліцензії, воно в ряді випадків може виявитися цікавою альтернативою радіозв’язку Wi-Fi. До того ж світлові локальні мережі обмежені стінами кімнати (вихід світла через вікно буде мало продуктивний), а значить, вони не схильне до впливу перехресних перешкод і захищені від Wi-Fi-хакерів.

Рекомендую:

Професійна освіта Наш світ швидко змінюється зі змінами в технологіях і тепер є ще більш важливо для людини мати спеціалізацію в конкретній області, щоб знайти гідну ро...
Червоні фрукти, овочі та зелень — дієта прот... Червоні апельсини перешкоджають ожирінню і зменшують ризик появи пухлин, пише La Repubblica, спираючись на відкриття італійських вчених. Що правда, до...


Наука Інтернет / Компьютор / Навчання / Наука / Популярне / Технології /