14.03.2010 - orbk.net

Інтернет живе у сяйві світла!

Поділитися:

Інтернет скоро будуть передавати за допомогою світла, а саме зручним джерелом широкосмугового Інтернету можуть стати світильники, що працюють у кімнаті чи офісі.
У цьому переконані Олена Вучич і її колеги з інституту Генріха Герца. Технологія бездротової передачі даних через видиме світло передбачає кодування інформації в мерехтінні звичайних побутових світильників, розташованих на стелі або в торшери. А зворотну передачу від ноутбуків і стаціонарних комп’ютерів в Мережу, по ідеї, можна організувати схожим чином — за допомогою світлодіодів на комп’ютері і фотоприймачів на стелі.
Оскільки застосування в ролі носія видимого світла не потребує ліцензії, воно в ряді випадків може виявитися цікавою альтернативою радіозв’язку Wi-Fi. До того ж світлові локальні мережі обмежені стінами кімнати (вихід світла через вікно буде мало продуктивний), а значить, вони не схильне до впливу перехресних перешкод і захищені від Wi-Fi-хакерів.

Рекомендую:

У Польщі є свої динозаври! У південній частині Польщі, за двісті кілометрів від Варшави, були виявлені останки раніше невідомого науці динозавра, повідомляє CyberSecurity.ru з п...
Мобільний телефон шпигує за своїм господарем!... Мобільний телефон здатний шпигувати за господарем! Журнал Science опублікував цікавий матеріал на основі даних якого про місцезнаходження телефону мо...

Наука Інтернет / Компьютор / Навчання / Наука / Популярне / Технології /