Картопля від нетравлення шлунка, лікування порушень діяльності кишечника!

Якщо ви страждаєте від хронічного нетравлення шлунку, то не поспішайте підсаджуватися на сильні ліки. У ході дослідження вдалося встановити, що звичайний картопляний сік зможе полегшити ваші страждання. Достатньо лише пити його по чуть-чуть щодня.

Університетські вчені з Німеччини та Австралії провели дослідження, в якому взяли участь 40 дорослих пацієнтів, які страждають від хронічної форми нетравлення шлунку (патологічний стан спостерігалося від 12 тижнів і довше). Виявилося, що включення в дієту звичайного картопляного соку дає вражаючі результати. Згадаймо при цьому, що картопля є одна з найбільш доступних за ціною овочів.

У восьми з кожних десяти пацієнтів після всього-лише одного тижня прийому картопляного соку стан істотно покращився. А у кожного п’ятого всі симптоми нетравлення шлунку після картопляного соку зникли взагалі! Примітно, що ці люди ніяк не могли домогтися подібних ефектів за допомогою традиційних лікарських засобів.

У деяких країнах Європи свіжовичавлений картопляний сік є давно народним засобом лікування порушень діяльності кишечника, так що медики не скоїли ніякого відкриття. Вони лише науково підтвердили ефективність одного з найдавніших народних рецептів.

Отже, скільки ж соку потрібно пити? Пацієнти з хронічним нетравленням шлунка в ході дослідження споживали по 100 мл вранці (за півгодини до сніданку) і стільки ж ввечері перед сном. У більш ніж двох третин учасників експерименту були зафіксовані хоч якісь поліпшення, у 50% ці поліпшення були значними, а у 20% нетравлення взагалі пройшло.

Судячи з усього, причиною цього є алкалоїди, що містяться в картоплі. Ці компоненти мають антацидний ефект.

Картошка от несварения желудка

Рекомендую:

Рак простати – запобігання хворобі та лікування!... Захворювання на рак простати знаходиться на другому місці після раку шкіри. Але якщо рак шкіри не представляє загрози життю людини, то рак простати за...
Хочете хлопчика? Їжте жир! "Якщо сниться огірок, значить буде син", - співалося в знаменитому мюзиклі "Зірка і смерть Хоакіна Мурьєта". Людство взагалі з давніх часів підозрювал...