09.03.2010 - orbk.net

Картопля від нетравлення шлунка, лікування порушень діяльності кишечника!

Поділитися:

Якщо ви страждаєте від хронічного нетравлення шлунку, то не поспішайте підсаджуватися на сильні ліки. У ході дослідження вдалося встановити, що звичайний картопляний сік зможе полегшити ваші страждання. Достатньо лише пити його по чуть-чуть щодня.

Університетські вчені з Німеччини та Австралії провели дослідження, в якому взяли участь 40 дорослих пацієнтів, які страждають від хронічної форми нетравлення шлунку (патологічний стан спостерігалося від 12 тижнів і довше). Виявилося, що включення в дієту звичайного картопляного соку дає вражаючі результати. Згадаймо при цьому, що картопля є одна з найбільш доступних за ціною овочів.

У восьми з кожних десяти пацієнтів після всього-лише одного тижня прийому картопляного соку стан істотно покращився. А у кожного п’ятого всі симптоми нетравлення шлунку після картопляного соку зникли взагалі! Примітно, що ці люди ніяк не могли домогтися подібних ефектів за допомогою традиційних лікарських засобів.

У деяких країнах Європи свіжовичавлений картопляний сік є давно народним засобом лікування порушень діяльності кишечника, так що медики не скоїли ніякого відкриття. Вони лише науково підтвердили ефективність одного з найдавніших народних рецептів.

Отже, скільки ж соку потрібно пити? Пацієнти з хронічним нетравленням шлунка в ході дослідження споживали по 100 мл вранці (за півгодини до сніданку) і стільки ж ввечері перед сном. У більш ніж двох третин учасників експерименту були зафіксовані хоч якісь поліпшення, у 50% ці поліпшення були значними, а у 20% нетравлення взагалі пройшло.

Судячи з усього, причиною цього є алкалоїди, що містяться в картоплі. Ці компоненти мають антацидний ефект.

Картошка от несварения желудка

Рекомендую:

Дієта на молочних продуктах.... Якщо вам необхідно в найкоротші терміни позбутися від пари кг., дієта на основі молочних продуктів - відмінний варіант. Ефективність молочної дієти - ...
Що таке псоріаз? Профілактика та лікування.... Що таке псоріаз – це захворювання шкіри,  яке може зберігатися усе життя і є майже не виліковне. Характерні для цієї хвороби періоди підвищення і зати...

Здоров'я Алкалоїди / Дієта / Дослідження / Кишечник / Ліки / Лікування / Сік / Травлення / Шлунк /