15.03.2010 - orbk.net

Красуня BMW Concept Vision


BMW Concept Vision —  Concept Vision EfficientDynamics — спортивний автомобіль з посадочної формулою 2 +2, розроблений на основі технологій майбутнього, які мають мінімальні викиди в навколишнє середовище, оснащений 3-циліндровим турбодизельним двигуном і двома електромоторами.

Згідно з інформацією виробника, максимальна сукупна потужність силових агрегатів концепту складе 356 кінських сил, а обертовий момент — 800 Нм, чого цілком достатньо, щоб прискорення від 0 до 100 км / год зайняло всього 4,8 секунд. Емісія CO2 не перевищить 99 г / км, а споживання палива 3,76 літрів на 100 км. Такі експлуатаційні показники стали можливі завдяки «серця» гібрида, який дає концепту можливість автономного руху на електромотор близько 50 км, використовуючи енергію, що міститься у 98 осередках полімерно-літієвих батарей.

Аеродинаміка концепту натхненна принципами Формули-1, коефіцієнт лобового опору складає 0,22, дах та двері виготовлені з полікарбонату. BMW Concept Vision аж ніяк не буде карликом — його довжина 4,6 метрів, ширина 2,0 м, висота 1,24 м. Concept Vision буде мати двері типу «крило чайки», такі ж як у нового суперкара Mercedes SLS.

І все-таки найважливіша нова розробка інженерів BMW — це 1,5-літровий 3-циліндровий турбодизельний двигун, чия самостійна потужність складає 163 кінських сили і крутний момент — 290 Нм.

Рекомендую:

Планшет з гібридним екраном Adam від Notion Ink.... Новий планшет від Notion Ink під назвою Adam став доступний для замовлення. Про це повідомляється в блозі компанії. Планшет працює на платформі And...
Компанія Apple випустила на ринок свій новітній пр... Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт, який, на думку багатьох, що його тестували, радикально змінить те, як люди спілкуються, грают...


Технології BMW / Concept / Гібрид / Суперкар / Технології / Технології /