08.03.2010 - orbk.net

Ліки від безнадійного кохання!


Безнадійне кохання можна вилікувати! Популярний ізраїльський сексолог Гідеон Рогман стверджує, що романтичні почуття можна оцінити за допомогою кількості ендокринних показників. Психологічний настрій і емоційні сплески регулюються певними гормонами. Тому, вимірявши ендорфіни — гормони радості і тестостерон — гормон, відповідальний за статевий потяг, можна з упевненістю судити про те, що любов існує.

Причому вчений знайшов оптимальне співвідношення органічних сполук і для безнадійного кохання. На думку дослідника, у закоханої людини, будь то чоловік, або жінка, одночасно і у великій кількості виділяються поліпептидні хімічні сполуки, що діють як наркотики і андрогени, що регулюють процеси збудження. А при нерозділені почуття число ендорфінів переважає над кількістю тестостерону.

Причому перевищення може досягати декілька сотень одиниць. Це свідчить на користь того, що секс не є пріоритетним фактором, що характеризує цю любовну прихильність. Головним компонентом стану закоханості значаться нейрохімічні речовини, які регулюють розумові процеси. Професор вважає, що його відкриття допоможе створити ліки від нерозділеного кохання.

raut.ru

Рекомендую:

Червоні фрукти, овочі та зелень — дієта прот... Червоні апельсини перешкоджають ожирінню і зменшують ризик появи пухлин, пише La Repubblica, спираючись на відкриття італійських вчених. Що правда, до...
Профілактична робота із дітьми схильними до алкого... I. Етап профілактичної роботи – робота безпосередньо з дітьми у навчальних закладах усіх рівнів. Це лекції, бесіди, відеоуроки в малих групах, де легш...


Наука Андрогени / Гормони / Збудження / Кохання / Любов / Наркотики / Оптимизм / Проблемы / Секс /