Ліки від безнадійного кохання!

Безнадійне кохання можна вилікувати! Популярний ізраїльський сексолог Гідеон Рогман стверджує, що романтичні почуття можна оцінити за допомогою кількості ендокринних показників. Психологічний настрій і емоційні сплески регулюються певними гормонами. Тому, вимірявши ендорфіни — гормони радості і тестостерон — гормон, відповідальний за статевий потяг, можна з упевненістю судити про те, що любов існує.

Причому вчений знайшов оптимальне співвідношення органічних сполук і для безнадійного кохання. На думку дослідника, у закоханої людини, будь то чоловік, або жінка, одночасно і у великій кількості виділяються поліпептидні хімічні сполуки, що діють як наркотики і андрогени, що регулюють процеси збудження. А при нерозділені почуття число ендорфінів переважає над кількістю тестостерону.

Причому перевищення може досягати декілька сотень одиниць. Це свідчить на користь того, що секс не є пріоритетним фактором, що характеризує цю любовну прихильність. Головним компонентом стану закоханості значаться нейрохімічні речовини, які регулюють розумові процеси. Професор вважає, що його відкриття допоможе створити ліки від нерозділеного кохання.

raut.ru

Рекомендую:

Психология интернет общения. Узнать человека по пи... Сейчас очень популярны разные интернет сервисы для общения, дружбы и любви. Иногда читая строки писем, которые приходят, появляется интерес, а как на ...
Де буде завтра жити людина? Наука шукає в космосі ... Наука шукає в космосі планету для майбутньої еміграції. Обіцяють знайти за чотири роки. А от пошук братів по розуму стає все менш прогнозований. - ...