Mercedes-Benz F800 Style: електрика або водень

Компанія Mercedes-Benz представила на Женевському автосалоні концепт-кар F 800 Style, причому новинка від консервативних німців представлена аж у двох версіях.

Варіант № 1 (гібрид)

Ця модифікації називається F 800 Style Plug-in Hybrid. Двигун V6 із прямим вприскуванням палива об’ємом 3,5 літра потужністю близько 300 кінських сил. Додатково в цикл включений електродвигун потужністю 109 кінських сил, який живиться від літій іонної батареї ємністю понад 10 кВтг. Сумарна потужність близько 409 кінських сил. Акумулятор у гібрида F 800 розташований під задніми сидіннями.

На одній електротязі F 800 Style може проїхати 30 кілометрів на швидкості до 120 км / ч. Об’єм бензобака: 45 літрів. Витрата: 2,9 літра бензину на «сотню». Розгін з місця до 100 км / год: 4,8 сек. Максимальна швидкість: 250 км / ч.
Варіант № 2 (на паливних елементах)

Модифікація оснащена електродвигуном потужністю в 136 к.с. і літій-іонними акумуляторами. Електрика для батарей виробляється в процесі хімічної реакції між воднем і киснем, а також за рахунок системи рекуперації енергії при гальмуванні спеціальною установкою на паливних елементах, що розташована в передній частині кузова (аналогічна система вже використовується в Mercedes-Benz B-Class F-Cell, серійне виробництво якого почалося в кінці минулого року). Водень в кількості 5,2 кг зберігається у двох балонах під тиском 700 бар.

Витрата: 0,9 кг водню на «сотню». Розгін з місця до 100 км / год: 11 сек. Максимальна швидкість: 180 км / ч. Габаритні розміри: 4.7 м в довжину, 1.9 м в ширину і 1.4 м у висоту

Крім інноваційних технологій в галузі гібридних і водневих двигунів, компанія Mercedes-Benz подбала про безпеку та ергономіку, запропонувавши своїм клієнтам «Traffic Jam Assistant» / «Асистент по пробках». Тепер автомобіль може управляти сам собою на швидкості, що не перевищує 40 км / год! Варто водієві трохи повернути кермо, як система «автопілота» відключається автоматично. Система «Pre-Safe» 360, що призводить всі пристрої безпеки в стан готовності перед зіткненням, тепер може стежити за тим, що відбувається і на 60 метрів назад  (раніше система могла відслідковувати виключно лобові зіткнення).

Катерина Чиркова - cars-area.ru

Рекомендую:

Женевський автосалон 2010. Porsche Cayenne 2011... На Міжнародному автосалоні в Женеві компанія Porsche представить позашляховик Cayenne нового покоління. «Особлива» модифікація - гібридний Cayenne S H...
Нетбук-трансформер Dell Inspiron Duo характеристик... До вашої уваги гібридний комп’ютор нетбук-трансформер Dell Inspiron Duo, що вміє перетворюватися на планшетний комп'ютер. Головною особливістю Dell In...