09.03.2010 - orbk.net

Надмірне вживання алкоголю під час вагітності — шкода для майбутніх малюків.

Поділитися:

Дослідники з Британської Медичної Асоціації (The British Medical Association, Scotland) ще раз нагадують про небезпеку, яку несе в собі вживання алкогольних напоїв під час вагітності, і настійно рекомендують майбутнім матерям відмовитися від спиртного.

Хоча до сьогодні вченим не вдалося точно з’ясувати, яка дія мінімальної кількості алкоголю на плід, експерти все-таки впевнені, що найбезпечніше відмовитися від спиртних напоїв.

Надмірне вживання алкоголю під час вагітності, нагадують експерти, може негативно вплинути не тільки на розумовий, а й на фізичний розвиток майбутньої дитини. Глава дослідницької групи, доктор Брайан Кейглі (Dr. Brian Keighley), говорить: «Нам слід якомога частіше нагадувати вагітним жінкам про шкоду вживання спиртних напоїв. Більш того, ми впевнені, що цю інформацію слід надавати не тільки на прийомі у лікаря-гінеколога , але і в широких масштабах. Потрібно повідомити жінок, що вживають алкоголь, про шкоду, якому вони піддають своїх майбутніх малюків. Крім цього, жінки повинні розуміти, що обмежити вживання спиртних напоїв слід не тільки в період виношування дитини, але і в період зачаття, а також у період лактації «.

Рекомендую:

Определение таких понятий как «здоровье» и «здоров... Известный немецкий философ Артур Шопенгауэр в свое время высказывал мнение, что здоровье превосходит все остальные блага жизни, что здоровый нищий дей...
Укрепляем ноги, не выходя из собственного дома.... Увы, большинство из нас множество времени уделяют не собственному здоровью, а различным рабочим обязанностям, походам в клубы, спиртному и сладостям. ...

Здоров'я Алкоголь / Вагітність / Дитина / Жінка / Жизнь / Здоровье / Малюк / Мама / Напій / Организм /