02.03.2010 - orbk.net

Що популярно в Інтернеті?


advertНайпопулярніше заняття користувачів інтернету в Росії — читання новин. За даними дослідження ФОМ та проекту The Online Monitor, це роблять хоча б раз на місяць від 65% до 77% користувачів.

При цьому, за даними ФГД, «ще 4% хотіли б чинити так само», повідомляє «Газета.ру» з посиланням на РІА «Новини».

Дані проекту «Ruметрика» свідчать, у свою чергу, що щодня до інформаційних сайтів звертається 70,1% користувачів.

Між тим, в цілому користувачі глобальної мережі цікавляться новинами вдвічі рідше, ніж росіяни: добова аудиторія складає лише 39%. За кордоном користувачі найчастіше цікавляться електронною поштою (60%) і шукають інформацію в мережі (49%). У Росії пошуком зазвичай користуються 68,7% громадян, однак щоденна необхідність спостерігається у 51,5%.

Пошуковими сервісами щомісяця користуються від 50% до 81,4% користувачів мережі в Росії. Покупки в мережі здійснюють приблизно 20%, електронними грошима користується від 7% до 15,4% користувачів, фінансові та банківські операції проводять online від 5% до 12,4% користувачів.

fontanka.ru

Рекомендую:

Чорна перлина від BMW — новий X5... Німецьке тюнінг-ательє G-Power, останнім часом спеціалізується на доведенні кросоверів баварського концерну BMW, випустило нову версію автомобіля X5 п...
Саме популярне відео Діти на роликах від Evian. Уже більше 20 мільйонів переглядів цього відео було здійснено на сервісі YouTube. ...


Факти Інтернет / Бесплатно / Новини / Популярне / Технології /