02.03.2010 - orbk.net

Що популярно в Інтернеті?

Поділитися:

advertНайпопулярніше заняття користувачів інтернету в Росії — читання новин. За даними дослідження ФОМ та проекту The Online Monitor, це роблять хоча б раз на місяць від 65% до 77% користувачів.

При цьому, за даними ФГД, «ще 4% хотіли б чинити так само», повідомляє «Газета.ру» з посиланням на РІА «Новини».

Дані проекту «Ruметрика» свідчать, у свою чергу, що щодня до інформаційних сайтів звертається 70,1% користувачів.

Між тим, в цілому користувачі глобальної мережі цікавляться новинами вдвічі рідше, ніж росіяни: добова аудиторія складає лише 39%. За кордоном користувачі найчастіше цікавляться електронною поштою (60%) і шукають інформацію в мережі (49%). У Росії пошуком зазвичай користуються 68,7% громадян, однак щоденна необхідність спостерігається у 51,5%.

Пошуковими сервісами щомісяця користуються від 50% до 81,4% користувачів мережі в Росії. Покупки в мережі здійснюють приблизно 20%, електронними грошима користується від 7% до 15,4% користувачів, фінансові та банківські операції проводять online від 5% до 12,4% користувачів.

fontanka.ru

Рекомендую:

З новим 2014 роком! З Новим 2014 Роком!Сердечно вітаємо Вас з настувпаючим Новим роком ! Це свято зазвичай пов'язують з великими надіями на майбутнє , так нехай же вс...
Символ нью-йоркських презервативів — кнопка ... Символом нью-йоркських презервативів стала кнопка живлення. Департамент охорони здоров'я Нью-Йорка оголосив переможця конкурсу на кращий дизайн упаков...

Факти Інтернет / Бесплатно / Новини / Популярне / Технології /