17.03.2010 - orbk.net

У США розробили мікропріщепку для серцевого клапана


Американська хіміко-фармацевтична корпорація Abbott Laboratories представила MitraClip — пристрій, здатний регулювати рух крові в камерах серця. Про це повідомляє агентство АР.

MitraClip, що можна перекласти як «ковпачок-прищіпка», виготовлена з металу і покрита тканиною. Вона вводиться в людський організм за допомогою катетера через кровоносні судини в пахової області.

Пристосування кріпиться на мітральному клапані, дозволяючи крові рухатися тільки в одному напрямку. Таким чином, кров переходить із лівого передсердя в лівий шлуночок, а прищіпка перешкоджає її часткового зворотного відтоку.

Це робить роботу серця більш легкою і ефективною, стверджують фахівці Abbott Laboratories.

Нагадаємо, в жовтні минулого року американські вчені зуміли виростити життєздатну серцеву м’язову тканину, використовуючи стовбурні клітини ембріона гризуна.

Рекомендую:

Значение массажа. Показания и противопоказания к м... Массаж - это способ лечения и предупреждения болезней. Для людей с интенсивным образом жизни или с плотным рабочим графиком, обязательно нужна разгруз...
Геї будуть служити в Армії. Голова міністерства оборони США Роберт Гейтс запропонував нові заходи по захисту військовослужбовців з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Проп...


Факти Здоровье / Прищіпка / Сердце / США / Технології /