У США розробили мікропріщепку для серцевого клапана

Американська хіміко-фармацевтична корпорація Abbott Laboratories представила MitraClip — пристрій, здатний регулювати рух крові в камерах серця. Про це повідомляє агентство АР.

MitraClip, що можна перекласти як «ковпачок-прищіпка», виготовлена з металу і покрита тканиною. Вона вводиться в людський організм за допомогою катетера через кровоносні судини в пахової області.

Пристосування кріпиться на мітральному клапані, дозволяючи крові рухатися тільки в одному напрямку. Таким чином, кров переходить із лівого передсердя в лівий шлуночок, а прищіпка перешкоджає її часткового зворотного відтоку.

Це робить роботу серця більш легкою і ефективною, стверджують фахівці Abbott Laboratories.

Нагадаємо, в жовтні минулого року американські вчені зуміли виростити життєздатну серцеву м’язову тканину, використовуючи стовбурні клітини ембріона гризуна.

Рекомендую:

Актуально о вашем питании! Питание является одним из самых сложных человеческих поведений и одно из тех вещей, которые мы часто делаем на автопилоте. Вот некоторые из наиболее р...
Японія ЗЕМЛЕТРУС: день сьомий.... Криза на АЕС, жертви, руйнування, допомога світу. Драма Фукусіма: хронологія АЕС у цифрах і фактах TEPCO Рівень радіації в районах країни, що пр...