17.03.2010 - orbk.net

У США розробили мікропріщепку для серцевого клапана

Поділитися:

Американська хіміко-фармацевтична корпорація Abbott Laboratories представила MitraClip — пристрій, здатний регулювати рух крові в камерах серця. Про це повідомляє агентство АР.

MitraClip, що можна перекласти як «ковпачок-прищіпка», виготовлена з металу і покрита тканиною. Вона вводиться в людський організм за допомогою катетера через кровоносні судини в пахової області.

Пристосування кріпиться на мітральному клапані, дозволяючи крові рухатися тільки в одному напрямку. Таким чином, кров переходить із лівого передсердя в лівий шлуночок, а прищіпка перешкоджає її часткового зворотного відтоку.

Це робить роботу серця більш легкою і ефективною, стверджують фахівці Abbott Laboratories.

Нагадаємо, в жовтні минулого року американські вчені зуміли виростити життєздатну серцеву м’язову тканину, використовуючи стовбурні клітини ембріона гризуна.

Рекомендую:

WikiLeaks: 12 фактів про Росію У матеріалах, опублікованих сайтом WikiLeaks, міститься значна кількість згадок про Росію. Російська служба «Голосу Америки» узагальнила інформацію ...
Що крадуть в Україні ! Судячи зі статистики викрадень за 2009 рік, криза позначилася і на цьому тіньовому бізнесі. У минулому році тільки в столиці було викрадено більш ніж ...

Факти Здоровье / Прищіпка / Сердце / США / Технології /