17.03.2010 - orbk.net

Хірурги навчилися вирощувати жіночі груди до будь-якого розміру


Хірурги навчилися вирощувати жіночі груди до будь-якого розміру.

Хірурги Лондонського госпіталю найближчим часом збираються випробувати на своїх пацієнтках абсолютно нову методику нарощування молочних залоз. Для початку випробовуваними будуть ті, хто переніс ампутацію молочних залоз через рак. І лише потім можуть вибудовуватися в чергу охочі збільшити груди.

Передбачається, що при використанні цієї технології ампутована груди відновлюється повністю за вісім місяців. Лікарі беруть жирові тканини у пацієнтки і в лабораторії збільшують концентрацію стовбурових клітин. Потім під шкіру пацієнтки вживляють біологічно сумісний каркас, щоб створити порожнина для форми і розміру грудей. Жир з діляться стовбуровими клітинами закачується всередину і далі справа часу.

Медики кажуть, що можна мало не з нуля створити нові груди, які, щоправда, будуть складатися тільки з жиру, без функціональних клітин молочних проток. Професор Кефалі Мокбел з Лондонського інституту грудей пророкує, що коли-небудь вчені зможуть виростити і функціональні тканини, включаючи соски і молочні протоки.
По матеріалам: Экспресс-газета 

Рекомендую:

Який сон такі і відносини! Дослідники з Центру Сексуального Здоров'я у Великобританії (Sexual Health Centre, UK) стверджують: дізнатися про емоційного зв'язку подружжя можна, по...
Де найкраще жити? Американський журнал Newsweek опублікував рейтинг найкращих країн світу, в якому оцінювалася ситуація по ста державам. За даними рейтингу, жити найкра...


Факти Груди / Жінка / Здоров'я / Лікарі / Технології / Тканини / Хірурги /