09.03.2010 - orbk.net

Хочете хлопчика? Їжте жир!

Поділитися:

«Якщо сниться огірок, значить буде син«, — співалося в знаменитому мюзиклі «Зірка і смерть Хоакіна Мурьєта». Людство взагалі з давніх часів підозрювало, що стать дитини залежить від дієти матері, хоча сучасна наука весь час спростовувала це припущення. Але тільки до недавнього часу!

Американські дослідники з’ясували, що на стать дитини істотний вплив робить те, чим майбутня мама харчується на ранньому терміні вагітності. Так, жінки, які не відмовляються від сніданку, а також споживають в їжу достатню кількість жирів на момент зачаття, мають більше шансів народити хлопчика. Дієта з низьким вмістом жиру і життя за принципом «сніданок віддай ворогові» може подарувати майбутній мамі дівчинку.

«Висококалорійна дієта частіше призводить до народження хлопчиків, низькокалорійна — дівчаток, — заявила автор дослідження доктор Шерлі Розенфельд з Університету Міссурі. — Це простежується не тільки на людях, але і на мишах. Чоловіча стать є самим нестійким в матці, тому він найчастіше втрачається , поступаючись місцем жіночому, якщо організм майбутньої мами не підкріплений досить щедрим на жири харчуванням «.

Дослідники одну групу мишей годували їжею, багатої жирами та вуглеводами, друга посадили на дієту з низьким вмістом жирів, а третю — контрольну — годували традиційно.

Через 12 днів були отримані дивовижні результати. Дієта не тільки прямо впливала на підлогу майбутніх мишей, вона привела до генетичних змін в організмах зародків. Спостерігалася різниця в 2 000 генах, включаючи і ті, що відповідають за функціонування нирок, а також запах.

Хотите мальчика? Налегайте на завтрак!

Рекомендую:

Ваша вагітність 9-10 тиждень. Нічого іншого не може зробити жінку щасливішою у порівнянні з вагітністю. Жінка може досягти великих висот у своїй професійному та соціальному житті, ...
Детская ортопедическая обувь.... Детишки все же растут не по дням, а как многим кажется по часам и формирование походки один из главных этапов развития маленького человечка. Поэтому д...

Здоров'я / Факти Їжа / Відносини / Вагітність / Дієта / Дети / Дитина / Жінка / Жизнь / Зачаття / Здоровье / Мама / Народження / Народити / Наука / Секс / Син / Хлопчик / Чоловік /