11.03.2010 - orbk.net

Хто курить той «сосе!» — у Франції скандал!

Поділитися:

Французькі рекламні компанії часто критикують за використання сексуальних зображень для продажу усілякої всячини. Тепер же вибухнув скандал у зв’язку з використанням постерів на сексуальну тематику для стримування споживання.

На постерах антитютюнової кампанії у Франції зобразили дівчат та хлопців, яких примушують до орального сексу, при чому цигарка виконує роль чоловічого статевого органу, пише видання Independent.

Таким чином активісти організації захисту прав некурящих намагаються відлякати підлітків від тютюнопаління. Картинка має підпис «Палити — це бути рабом тютюну».

Кампанія, яка була створена на замовлення організації захисту прав некурящих, жорстко критикується активістами про-сімейного та феміністичного руху як «скандальна» та «недоцільна».

Рекламне ж агентство наполягає, що лише така шокова антиреклама в змозі спинити зріст кількості курців серед 13- 15-річних французів.

Повідомляє: «Українська правда. Життя»

Рекомендую:

Шенгенская виза для жителей России !... Исходя из своего присвоения и порядка употребления шенгенская виза для жителей России подразделяется на некоторое количество разновидностей:1. по ...
«Пасажир рулить» завжди у ДІБДД Росії.... ДІБДД Росії запустило відео ролик з соціальною рекламою під назвою "Право пасажира" і зі слоганом "Пасажир рулить". Відео ролик відзняло рекламне аген...

Суспільство Дівчата / Курити / Реклама / Тютюн / Франція / Хлопці / Цигарки /