Як стати ідеальною дружиною


Виходячи заміж, кожна жінка мріє стати ідеальною супутницею для свого обранця. Дослідники з Каліфорнійського Університету в Сан-Дієго, США (The University of California, San Diego, USA), вирішили дати декілька порад жінкам, що мріють бути кращою жінкою у світі.


Не звинувачуйте свого чоловіка

Якщо вас почали дратувати ті ж звички чоловіка, які раніше примушували посміхатися, не звинувачуйте в цьому чоловіка. Швидше за все, у вас просто змінилася думка про його звички. Тому перед тим як ображатися або влаштовувати черговий скандал, подумайте про зміну свого ставлення до чоловіка.
Чітко говоріть, чого ви хочете

Навіть багаторічний шлюб не здатний навчити чоловіків читати думки своїх дружин. Безумовно, чоловік знає і відчуває вас дуже добре, але передбачити ваші бажання йому, на жаль, не під силу. Тому якщо ви про щось мрієте, прямо скажіть про це своєму чоловікові.


Виявляйте подяку.

Чоловік забрав дітей зі школи? Помив посуд, приготував сніданок і прибрав у квартирі? Не забудьте висловити йому подяку, а також сказати про те, наскільки ви цінуєте його допомогу.
Дайте чоловікові свободу.

Чоловіки, так само як і жінки, мають потребу у власному просторі. Якщо ваша кохана людина хоче усамітнитися з книгою, відпочити в тиші або погуляти з друзями, не обмежуйте його, дозвольте йому знайти час для самого себе.
Приділяйте увагу своєму чоловікові.

Робота, діти, домашні обов’язки — все це тільки віддаляє подружжя. Але хороша (і тим більше ідеальна) дружина повинна завжди знайти час на спілкування з чоловіком і на радощі інтимного життя.
Стежте за своїм зовнішнім виглядом.

У той час як багато жінок після заміжжя перестають займатися собою, ідеальною дружині слід регулярно займатися фізичними вправами, правильно харчуватися і любити себе. Повірте, чоловік неодмінно оцінить прагнення своєї «половинки» виглядати в його очах бездоганно!

Похожі записи:

Геї будуть служити в Армії. Голова міністерства оборони США Роберт Гейтс запропонував нові заходи по захисту військовослужбовців з нетрадиційною сек...
Рейтинг найсексуальніших чоловіків у світі.... Згідно щорічного рейтингу глянцевого видання Glamour зірка фільму "Сутінки" Роберт Паттінсон вже другий рік поспіль очол...
Хірурги навчилися вирощувати жіночі груди до будь-якого розм... Хірурги навчилися вирощувати жіночі груди до будь-якого розміру. Хірурги Лондонського госпіталю найближчим часом збир...
Ани Лорак сняла одежду и рассказала, как занимается сексом с... Ани Лорак сняла одежду и рассказала, как занимается сексом. Певица Ани Лорак впервые после своего замужества засв...