26.03.2010 - orbk.net

Є пісня у Альоші для Євробачення.

Поділитися:

На «Євробаченні» в Осло Україну представлятиме співачка Альоша з композицією «Sweet People», повідомляється на офіційному сайті пісенного конкурсу. Офіційна заявка про участь Альоші надійшла на адресу Європейського мовного союзу (EBU) увечері 24 березня 2010 року.

Повідомляється, що протягом одного дня представники Союзу перевірять, чи задовольняє нова пісня правилами «Євробачення«. Після цього з кліпом на пісню можна буде ознайомитися на youtube. Зараз на сайті конкурсу поки доступний тільки текст пісні.

Раніше Україна не змогла представити пісню в термін, так як з’ясувалося, що композиція «To Be Free», з якою перемогла Альоша, порушує правила конкурсу. На Національну телекомпанію України, яка представляє учасника, було накладено штраф.

У прес-релізі EBU повідомляється, що «To Be Free» не підійшла, тому що була видана до 1 жовтня 2009 року. Раніше ходили чутки, що пісня може бути плагіатом — так, деякі побачили в композиції Альоші схожість з «Knock Me Out» у виконанні Лінди Перрі та Grace Slick з фільму «Ворон: Місто ангелів» 1996 року.

Вибір представника на конкурс від України з самого початку супроводжувався скандалами. Так, спочатку закритий конкурс пройшов ще в грудні 2009. Його переможцем став Василь Лазарович, однак процес відбору багатьох не влаштував, тому в березні пройшов повторний відкритий конкурс, де переможець визначався не тільки авторитетного журі, а й голосуванням телеглядачів. В результаті цього конкурсу перемогла співачка Альоша.

«Євробачення-2010» пройде в Осло з 25 травня по 29 травня 2010 року. Росію на цьому конкурсі представлятиме Петро Налич з композицією «Lost And Forgotten». Повідомляє: Лента.ру

Рекомендую:

Що вплине на відносини України і Європи.... Відмова України від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом відбитися на відносинах Києва і Вашингтона , у той час , як вдалий результат майбутньо...
Цегла є одним з найстаріших будівельних матеріалів... Грати з різними формами будівельних і конструкційних матеріалів є частиною роботи у архітектора. Багато факторів , такі як гаманець , клімат , клієнт ...

Факти EBU / Євробачення / Альоша / Конкурс / Україна /