13.04.2010 - orbk.net

Apple анонсувала рекламну систему iAd

Поділитися:

Корпорація Apple 8 квітня анонсувала мобільний рекламну систему iAd. Дана система вбудована в операційну систему iPhone OS.

Оголошення будуть перебувати на серверах Apple, корпорація ж буде їх продавати. Розробники додатків зможуть отримати 60 відсотків виручки від реклами на iAd.

Рекламні оголошення будуть інтерактивними і будуть нагадувати невеликі додатки у додатку. Деякі з них будуть створюватися з використанням технології HTML5.

За словами глави корпорації Стіва Джобса, користувач пристрою на iPhone OS працює з додатками близько півгодини в день. При демонстрації рекламного оголошення раз на три хвилини мова йде про мільярд показів на день.

lenta.ru

Рекомендую:

Користь від Реклами. Завдяки рекламі все продається і купується з великим оборотом. Адже, коли почувши про рекламований продукт, кожному хотілося хоч раз спробувати його, ...
Яндекс знишує конкурентів щодо реклами.... Як ви напевно вже знаєте, Яндекс ввів нові правила щодо реклами.Вони не стосуються конкретно тизерної реклами, як цим намагаються вас ввести в ома...

Бізнес Apple / iAd / Реклама /

***