Apple анонсувала рекламну систему iAd

Корпорація Apple 8 квітня анонсувала мобільний рекламну систему iAd. Дана система вбудована в операційну систему iPhone OS.

Оголошення будуть перебувати на серверах Apple, корпорація ж буде їх продавати. Розробники додатків зможуть отримати 60 відсотків виручки від реклами на iAd.

Рекламні оголошення будуть інтерактивними і будуть нагадувати невеликі додатки у додатку. Деякі з них будуть створюватися з використанням технології HTML5.

За словами глави корпорації Стіва Джобса, користувач пристрою на iPhone OS працює з додатками близько півгодини в день. При демонстрації рекламного оголошення раз на три хвилини мова йде про мільярд показів на день.

lenta.ru

Рекомендую:

Ваши рекламные услуги в Москве.... Если вы собираетесь продвигать свой бизнес в общество то без рекламы вам наверное не обойтись в журнале, в интернете, на улице, в создании брошюр....
Користь від Реклами. Завдяки рекламі все продається і купується з великим оборотом. Адже, коли почувши про рекламований продукт, кожному хотілося хоч раз спробувати його, ...