13.04.2010 - orbk.net

Apple анонсувала рекламну систему iAd

Поділитися:

Корпорація Apple 8 квітня анонсувала мобільний рекламну систему iAd. Дана система вбудована в операційну систему iPhone OS.

Оголошення будуть перебувати на серверах Apple, корпорація ж буде їх продавати. Розробники додатків зможуть отримати 60 відсотків виручки від реклами на iAd.

Рекламні оголошення будуть інтерактивними і будуть нагадувати невеликі додатки у додатку. Деякі з них будуть створюватися з використанням технології HTML5.

За словами глави корпорації Стіва Джобса, користувач пристрою на iPhone OS працює з додатками близько півгодини в день. При демонстрації рекламного оголошення раз на три хвилини мова йде про мільярд показів на день.

lenta.ru

Рекомендую:

Виды световых вывесок. В настоящее время существует большое количество различных вариантов изготовления наружных рекламных вывесок.Данная статья просвещенна тому, как на...
Анализ эффективности рекламы... Реализация когда вашего продукта улучшается, необходимо думать о плодотворной и действенной рекламе. С поддержкой маркетингового ролика может быть при...

Бізнес Apple / iAd / Реклама /