14.04.2010 - orbk.net

Apple випустила нові MacBook Pro.


MacBook ProКомпанія Apple представила оновлену лінійку ноутбуків MacBook Pro. Зміни торкнулися всіх моделей MacBook Pro, повідомляється в офіційному прес-релізі.

Нові ноутбуки будуть відрізнятися від попереднього покоління більш продуктивними процесорами Intel, використанням графічної системи Nvidia наступного покоління і збільшеним часом автономної роботи. Всі ноутбуки будуть поставлятися з чотирма гігабайтами оперативної пам’яті.

Особливістю оновленої лінійки MacBook Pro стало використання в моделях з 15 — і 17-дюймовим екраном подвійнОЇ графічної системи. Власна технологія Apple, що нагадує Nvidia Ion 2, дозволяє комп’ютеру автоматично перемикатися між дискретною відеокартою Nvidia і вбудованою графікою Intel HD. Ця технологія дозволяє істотно збільшити час автономної роботи.

Молодші пристрою в лінійці MacBook Pro з 13,3-дюймовим екраном працюють на базі процесорів Intel Core 2 Duo з частотою 2,4 або 2,66 гігагерца, а також оснащуються жорстким диском об’ємом 250 або 320 гігабайт. Перша модель обійдеться покупцям в 1199 доларів, а модель з більш швидким процесором і великим жорстким диском — в 1499 доларів.

Ці моделі поставляються з вбудованою графічною системою Nvidia GeForce 320M — за заявою Apple, ця система є найшвидшою на ринку. Її продуктивність, відповідно з максимальними показниками тесту, на 80 відсотків перевищує показники системи попереднього покоління MacBook. Час автономної роботи цих моделей збільшилося з 8 до 10 годин.

Три моделі з 15-дюймовим екраном отримали нові процесори сімейства Intel Core i5 з частотою 2,4 і 2,53 гігагерца, а також 2,66-гігагерцовий Core i7. У молодшому пристрої буде використовуватися жорсткий диск об’ємом 320 гігабайт, а в старших — об’ємом 500 гігабайт. Їх вартість складе від 1799 до 2199 доларів.

Єдиний ноутбук з 17-дюймовим екраном буде поставлятися з 2,53-гігагерцовим процесором Core i5, жорстким диском на 500 гігабайт і подвійною графічною системою з дискретною відеокартою на 512 мегабайт. Вона продається за 2299 доларів. Час роботи 15 — і 17-дюймових ноутбуків було збільшено до 8-9 годин у порівнянні з 7 годинами у попереднього покоління.

Ноутбуки надійшли в продаж на сайті Apple, а також у фірмових магазинах компанії та у авторизованих реселерів на території США. Дата початку продажів і вартість ноутбуків в Росії поки не повідомляються.

Lenta.ru

Рекомендую:

SAMSUNG SR8855 (NaviBot) – Роботизований пилосос.... SAMSUNG SR8855 (NaviBot) - Роботизований пилосос. Прибирання пилососом завжди було важкою та рутинною роботою. Так чому б не дозволити кому-небудь ...
Женевський автосалон 2010. Porsche Cayenne 2011... На Міжнародному автосалоні в Женеві компанія Porsche представить позашляховик Cayenne нового покоління. «Особлива» модифікація - гібридний Cayenne S H...


Технології Apple / MacBook / Компьютор / Купити / Ноутбук / Продуктивність / Технології /