17.04.2010 - orbk.net

Армія США перетворить всі вертольоти в безпілотники.


Армія США перетворить всі вертольоти в безпілотникиАрмія США оприлюднила план розвитку на найближчі 25 років, повідомляє Defense News. Документ передбачає конвертацію існуючого парку авіаційної техніки Армії в безпілотні літальні апарати «з можливістю пілотування людиною». За оцінкою Командування Армії, конвертування існуючого вертолітного парку в БПЛА дозволить заощадити значні кошти.

За попередніми даними, що стоять на озброєнні Армії США авіапідрозділу вертольоти AH-64D Apache Longbow, CH-47F Chinook і UH-60M Blackhawk вже мають набір бортового обладнання, яке в майбутньому дозволить реалізувати на них систему дистанційного управління. При цьому американська компанія Sikorsky вже займається розробкою безпілотної версії UH-60M, яка повинна здійснити перший політ до кінця 2010 року.
Згідно з вимогами Армії США, нові безпілотні апарати «повинні бути автономними настільки, наскільки можливо». Зокрема, вони повинні самостійно здійснювати польоти по заданому маршруту, а також здійснювати зліт та посадку в повністю автоматичному режимі. Втім, автономність не стосується тих безпілотників, які володіють зброєю.

Слід зазначити, що США зробили ставку на безпілотники в майбутніх війнах, вирішивши в найближчі 30 років збільшити число таких апаратів в чотири рази. На початку лютого 2010 Управління перспективних дослідницьких проектів (DARPA) Пентагону відкрило тендер на розробку безпілотного літального апарату, який в перспективі зможе замінити використовувані сьогодні штурмовики A-10 Thunderbolt II, а також винищувачі F/A-18 Hornet і F-16 Fighting Falcon .

Лента.ру

Рекомендую:

Сільське господарство США — частина 3.... Перед початком другої світової війни в США налічувалося до 53 млн. овець, в 1950-1960 рр. поголів'я овець трималося на рівні 32-33 млн. голів. У СШ...
Сільське господарство США — частина 1.... СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ АМЕРИКИ. У США вівчарство розвивається дуже нерівномірно. Протягом останніх 50 років поголів'я овець спочатку зменшилося на 15%, а пот...


Наука DARPA / Авіація / Армія / Безпілотники / Вертольоти / США / Техніка /