07.04.2010 - orbk.net

Бізнес на страусах.

Поділитися:

Страус

І так, як заробити на страусах?

Вас цікавлять довго строкові інвестиції, то спробуйте заробити на страусах. Адже вони живуть довго до 60-70 років, а їхня продуктивність триває до 25-30 років, страусів самців до 40 років. Страуси в статевому плані дозрівають між двома і трьома роками, а самці на рік пізніше. Птахи сама ж може досягати зростання 2,7 метра і вагою 160 кілограм. Страуси вигідні тим що вони є травоїдними, їдять комах і дрібних хребетних. Приріст маси на кількість з єдиних кормів дають більше ніж інші птахи. Страуси також не бояться холоду і їм не страшний сніг головне, щоб у приміщенні де вони проживають підтримувалася температура +15 градусів. Самка протягом свого першого періоду несучості виробляє т від 10 до 30 яєць, а з часом кількість збільшується до 70 штук.

Найпопулярніші слухняні і найбільш вигідні для вирощування — це африканські страуси чорні одомашнені, які й до того ж добре ростуть. Забійної ваги вже досягають протягом 10 місяців, першу яйці, кладку роблять у 18 місяців свого життя. Кількість яєць на сезон часто досягає більше ста штук. Вони витривалі і не вибагливі до клімату.

Що ж так цінується в страусів?
Перше, це яйця, які є делікатесом і також вони містять малу кількість холестерину. Вага яйця досягає 1,5 кілограма і в висоту 18 сантиметрів. Ціна на яйце в різних країнах коштує по-різному, від 5 — 12 USD. Друге, це м’ясо яке теж містить мало холестерину і багато білка і мікроелементів. Шкаралупа теж іде на виготовлення сувенірів. М’ясо страуса добре також вбирає добре спеції, що дозволяє добре приготувати страви різно-національних кухонь, а саме китайської, мексиканської, італійської. М’ясо страуса популярне у світі в розвинутих країнах, ціна за кілограм від 12-20 USD. Готується як яловичина. Третє, це шкура (шкіра), яка привертає дизайнерів своєю не повторної фактурою. Шкіра страусів є, стійка до намокання, зносостійка, гнучка і її не можливо підробити. Вироби з страусиної шкіри є вищої якості і престижні. Цінна, на шкіру страус від 150-280 USD. Четверте, це жир який володіє бактерицидним і протизапальною дією. Жир страусів використовується в медицині і косметики, препарати на основі якого є популярні в світі. З страуса можна отримати до 7 кілограмів жиру. П’яте, пір’я. Цінна за один кілограм яких (пір’я екстра класу 50-80 сантиметрів) досягає 300 USD, інші стоять дешевше. З одного страуса можна отримати 0,4-0,5 кг. пір’я довгих (понад 22 см.), а коротких 1,0 — 1,25 кілограма. Шосте, це самі ж страуси. Курчата страуса — 100 доларів за штуку. Курчата старше одного місяця — 200 доларів, плюс за кожен місяць 50 ще. Річна самка коштує 1000 доларів, а двох річний самець — 1300 USD. Сьоме, це екскурсії, багато напевно буде охочих подивитися в живу на страусів, або посидіти в кафе при фермі смакуючи печеня з страусиного м’яса або яєчню. Місцевість, ж в якій будете розводити страуси повинна бути сухою, а простору має бути багато, щоб птиці себе почували вільно.

Рекомендую:

Google знає все про всіх ! Як далеко Google може зайти в пошуках прибутку? Чи повинна вона більше піклуватися про користувачів Gmail? Чи повинна вона побудувати «торговий майдан...
Запуск Єдиного економічного простору Росії, Білору... Москва, 14 жовтня. Голова уряду Росії Володимир Путін провів у Ново-Огарьово нараду за проектами угод у рамках Єдиного економічного простору Російсько...

Бізнес Інвестиції / БІЗНЕС / Заробити / Страуси /

***