Будова та принцип роботи лінії виготовлення соняшникової олії.

Технологічний процес переробки насіння соняшника проходить наступним чином. Зерно навантажують  в транспортний засіб і зважують. Зважене     зерно подають в приймальний бункер. З приймального бункера насіння подається норією на шеретувальний станок . Шеретування – є одним із основних  процесів відокремлення оболонок від ядра, після якого одержують суміш, яка називається рушанкою і складається з цілих ядер, оболонок та січки (частинок ядра), цілого і неповністю шеретованого насіння.
За технологічними нормами, рушанка повинна містити: нешеретованого насіння не більше 5%, січки – не більше 3% від маси ядра. Віялку треба відрегулювати так, щоб у ядрі залишалось лузги не більше 5 – 6% , а лузга містила не більше 0,5% ядра від його маси.

Насіння соняшника шеретують на насіннєрушильних машинах МНР  та  відцентрових А1 – МРЦ. На машинах марки МНР насіння шеретується в наслідок ударів до бил барабана, які закріплені на барабані, що обертається, або внаслідок повторного удару до деки.Основними робочими органами відцентрової машини є ротор і дека. Насіння за рахунок відцентрової сили відкидається на деку  ударяється до неї і розколюється.
Наступною операцією є сепарація рушанки для максимального відокремлення плодових і насіннихи оболонок від ядра при мінімальних втратах олії. Для цього використовується аспіраційна віяльна машина. Вона складається з розсійника та аспіраційного корпуса. Розсійник має набір сит, призначених для сортування рушанки. Лузга транспортується пневмотранспортером в циклон.
Після очищення рушанки  воно поступає на вальцевий верстат. Подрібнення ядра насіння  впливає на вихід олії і продуктивність обладнання. Воно спрямоване на подрібнення ядра насіння з максимально можливим руйнуванням структури клітин. Ядро насіння  соняшника подрібнюється за один прохід через вальцевий верстат.
Якісно подрібнюється структура клітин ядра при його вологості 5,5 – 6%.
Подрібнене на вальцях ядро називають м’яткою. Її не можна зберігати тривалий час, бо ферменти клітин (ліпази) швидко розкладають жири, гідролізуючи їх на гліцерин і вільні жири кислоти та погіршують властивості олії.
Олія в м’ятці розподілена у вигляді тонких плівок на поверхні часток подорібненого  ядра або насіння й утримується на ній силами молекулярної  взаємодії, величина яких перевищує тиск, які створюють преси для видалення олії. Для зменшення сил, що звязують  олію з поверхнею  м’ятки необхідно застосувати  волого-теплову обробку – піджарювання. Волого –теплова обробка здійснюється у спеціальних апаратах  обжарювальних печей – жаровнях. Продукт, одержаний після вологотеплової обробки, називається мезгою.
Зволожену    м’ятку     підсмажують    на    жаровнях   доводячи     вміст
вологи у ній до 2 – 1,5 %,  а температуру до 115 – 120°C. Тривалість  прожарування 40 -50 хв. Після прожарування, мезга подається у шнековий прес, основними робочими органами якого є шнековий вал і зеєрний циліндр.
Тиск на початку пресування становить 0,03 Мпа, всередній частині зеєрного простору 1,67 – 2,23 Мпа і на виході макухи 0,35 Мпа. Тривалість перебування в пресі залежить від швидкості обертання вала, розміру вихідної щілини, фізико – механічних властивостей матеріалу.
Видавлена олія стікає у проміжну ємність, звідки насосом подається  через фільтер-прес в зливний чан. Жмих з пресу транспортуються  вивантажувальним шнеком  в окреме приміщення.
Лузга відсмоктана пневмотранспортером  попадає в циклон і осаджується  в спеціальний герметичний ящик. Звідки вручну вибирається і використовується як паливо в обжарувальних печах. Потім після спалювання використовується як добриво. Рештки лузги транспортуються пневмотранспортером  на  зовні  приміщення.

Рекомендую:

Маслопреси (Преси шнекові) Прес шнековий призначений для віджиму олії з олійних культур (соняшник, ріпак, льон, бавовна, арахіс, соя) методом холодного віджиму. Для отримання...
Обгрунтування технологічної схеми удосконалення... Удосконалення  механізму для  змінення  товщини  виходячої ракушки  дозволяє  реголювати   її  шляхом  змінення  положення рухомої  целіндричної   вту...