Для PlayStation 3 випустять 3D-ігри.

Скриншот WipEout HDКомпанія Sony Computer Entertainment в червні 2010 року випустить чотири тривимірні ігри, пише IGN. Всі ці проекти будуть доступні для скачування PlayStation Network європейським геймерам, які придбають телевізори Sony Bravia з підтримкою 3D.

Покупці таких телевізорів отримають ваучери з кодом для безкоштовного скачування ігор WipEout HD і Super Stardust HD, а також демо-версії гри MotorStorm Pacific Rift і трьох епізодів гри Pain. Згідно з повідомленням прес-служби Sony, пропозиція “має обмежений характер”.

Поки невідомо, чи зможуть геймери придбати тривимірні проекти у віртуальному магазині PlayStation Network. Як було оголошено раніше, наступне оновлення PSN додасть в PlayStation 3 можливість запускати тривимірні ігри. Однак переглядати тривимірні фільми на дисках Blu-ray на PS3 геймери поки не зможуть – таку функцію Sony обіцяє додати пізніше.

Лента.ру

Рекомендую:

Два планшета Sony на Android 3,0 26 квітня на заході в Токіо компанія Sony представила два планшета на базі операційної системи Android 3,0 Honeycomb. Пристрої отримали кодові наз...
Sony оновила лінійку ноутбуків VAIO P.... Корпорація Sony представила нову лінійку ультрапортативних комп'ютерів VAIO P. Пристрої оснащені восьмідюймовим екраном з роздільною здатністю в 1600 ...