18.04.2010 - orbk.net

Для PlayStation 3 випустять 3D-ігри.

Поділитися:

Скриншот WipEout HDКомпанія Sony Computer Entertainment в червні 2010 року випустить чотири тривимірні ігри, пише IGN. Всі ці проекти будуть доступні для скачування PlayStation Network європейським геймерам, які придбають телевізори Sony Bravia з підтримкою 3D.

Покупці таких телевізорів отримають ваучери з кодом для безкоштовного скачування ігор WipEout HD і Super Stardust HD, а також демо-версії гри MotorStorm Pacific Rift і трьох епізодів гри Pain. Згідно з повідомленням прес-служби Sony, пропозиція «має обмежений характер».

Поки невідомо, чи зможуть геймери придбати тривимірні проекти у віртуальному магазині PlayStation Network. Як було оголошено раніше, наступне оновлення PSN додасть в PlayStation 3 можливість запускати тривимірні ігри. Однак переглядати тривимірні фільми на дисках Blu-ray на PS3 геймери поки не зможуть — таку функцію Sony обіцяє додати пізніше.

Лента.ру

Рекомендую:

Новий Sony Cyber-shot DSC-TX5 — маленький, т... Коли ми вперше почули про Sony Cyber-shot DSC-TX5, єдиною його рисою, на яку звертали нашу увагу, була водонепроникність. Тим приємніше нам сьогодні...
3D видеокамеры Не так уже и давно была анонсирована 3D видеокамера от компании Panasonic которая по цене должна была быть более доступна, что б ей пользоваться было ...

Наука 3D-ігри / PlayStation / Sony / Геймери / Пропозиція /