18.04.2010 - orbk.net

До складу наступного екіпажу шаттла «Діскавері» включили робота.

Поділитися:

Андроид серии "Робонавт II". Фото NASAДо складу наступного екіпажу шатлу «Діскавері«, який відправиться до МКС у вересні 2010 року, увійде робот. Згідно з повідомленням NASA, робот, а точніше, андроїд, складається з торсу з обома руками і головою, закріпленого на платформі.

Вчені назвали робота «Робонавт II», так як він ставиться до другого покоління людиноподібних роботів, що розробляються в якості помічників астронавтів. В умовах земної гравітації «Робонавт II» може піднімати вантажі масою до дев’яти кілограмів, а також виконувати досить тонкі операції (його долоні скопійовані з долонь людини).

Поки андроїд не пристосований для роботи за бортом станції — під час польоту вчені будуть тестувати, як він буде функціонувати всередині МКС.

Роботи першої серії — «Робонавти I» — були «посаджені» на рухому, на чотирьох колесах платформу, проте вони так і не побували за межами Землі.

Лента.ру

Рекомендую:

Тактичний робот EATR, що харчується будь-якою біом... Цей енергонезалежний Автономний Тактичний Робот (Energetically Autonomous Tactical Robot, EATR), був розроблений компанією Robotic Technology Inc. (RT...
Де буде завтра жити людина? Наука шукає в космосі ... Наука шукає в космосі планету для майбутньої еміграції. Обіцяють знайти за чотири роки. А от пошук братів по розуму стає все менш прогнозований. - ...

Наука Андроїд / Космос / НАСА / Робот /