До складу наступного екіпажу шаттла «Діскавері» включили робота.

Андроид серии "Робонавт II". Фото NASAДо складу наступного екіпажу шатлу «Діскавері«, який відправиться до МКС у вересні 2010 року, увійде робот. Згідно з повідомленням NASA, робот, а точніше, андроїд, складається з торсу з обома руками і головою, закріпленого на платформі.

Вчені назвали робота «Робонавт II», так як він ставиться до другого покоління людиноподібних роботів, що розробляються в якості помічників астронавтів. В умовах земної гравітації «Робонавт II» може піднімати вантажі масою до дев’яти кілограмів, а також виконувати досить тонкі операції (його долоні скопійовані з долонь людини).

Поки андроїд не пристосований для роботи за бортом станції — під час польоту вчені будуть тестувати, як він буде функціонувати всередині МКС.

Роботи першої серії — «Робонавти I» — були «посаджені» на рухому, на чотирьох колесах платформу, проте вони так і не побували за межами Землі.

Лента.ру

Похожі записи:

Перший Секс Робот — Roxxxy На виставці Adult Entertainment Expo, яка, як це не дивно, розташована неподалік від виставки CES 2010, відбувся анонс...
У Суперземлі GJ 1214b вперше виявлена атмосфера.... Астрономам вперше вдалося виявити атмосферу у Суперземлі - позасонячна планета під назвою GJ 1214b. Своє відкриття вчені...