18.04.2010 - orbk.net

До складу наступного екіпажу шаттла «Діскавері» включили робота.

Поділитися:

Андроид серии "Робонавт II". Фото NASAДо складу наступного екіпажу шатлу «Діскавері«, який відправиться до МКС у вересні 2010 року, увійде робот. Згідно з повідомленням NASA, робот, а точніше, андроїд, складається з торсу з обома руками і головою, закріпленого на платформі.

Вчені назвали робота «Робонавт II», так як він ставиться до другого покоління людиноподібних роботів, що розробляються в якості помічників астронавтів. В умовах земної гравітації «Робонавт II» може піднімати вантажі масою до дев’яти кілограмів, а також виконувати досить тонкі операції (його долоні скопійовані з долонь людини).

Поки андроїд не пристосований для роботи за бортом станції — під час польоту вчені будуть тестувати, як він буде функціонувати всередині МКС.

Роботи першої серії — «Робонавти I» — були «посаджені» на рухому, на чотирьох колесах платформу, проте вони так і не побували за межами Землі.

Лента.ру

Рекомендую:

На Марсі хтось загубив дерев’яну дошку?... На Марсі було знайдено незвичайний за формою дивний об'єкт який був відображений марсоходом космічного агентства NASA. На знімках які були отримані у ...
Тактичний робот EATR, що харчується будь-якою біом... Цей енергонезалежний Автономний Тактичний Робот (Energetically Autonomous Tactical Robot, EATR), був розроблений компанією Robotic Technology Inc. (RT...

Наука Андроїд / Космос / НАСА / Робот /

***