02.04.2010 - orbk.net

Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт — iPad.


ipadКомпанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт, який, на думку багатьох, що його тестували, радикально змінить те, як люди спілкуються, грають і працюють.

Мова йде про iPad, який надійде на прилавки американських магазинів в найближчу суботу.

Комп’ютер-планшет з екраном діагоналлю 25 сантиметрів важить менше кілограма і не вимагає додаткової клавіатури. Через iPad можна виходити в Інтернет, грати в комп’ютерні ігри і програвати музичні і відеодиски. Програмісти вже винайшли тисячі додатків для нового девайса, які наділять його деякими функціями комп’ютера і мобільного телефону.

Більшість людей, які протестували новий комп’ютер-планшет, високо оцінили його швидкість, дизайн і час, протягом якого батарея тримає заряд.

Серед недоліків iPad зазначається відсутність окремої клавіатури, що ускладнює деякі складні дії, наприклад редактуру довгого тексту.

Очікується, що в залежності від обсягу пам’яті вартість планшета iPad складе 500 і більше доларів повідомляє Голос Америки.

Рекомендую:

Смартфони BlackBerry обійшли по відвантаженнях iPh... У третьому кварталі 2010 року канадська компанія RIM поставила 14,2 мільйона смартфонів BlackBerry, повідомляється в офіційному прес-релізі. За цим по...
Apple припинила монополію AT & T на iPhone в ... 11 січня в Нью-Йорку пройшла прес-конференція найбільшої IT-компанії світу - Apple - і найбільшого мобільного оператора США - Verizon Wireless. На...


Технології Apple / iPad / Інтернет / Компьютор / Наука / Технології /