02.04.2010 - orbk.net

Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт — iPad.

Поділитися:

ipadКомпанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт, який, на думку багатьох, що його тестували, радикально змінить те, як люди спілкуються, грають і працюють.

Мова йде про iPad, який надійде на прилавки американських магазинів в найближчу суботу.

Комп’ютер-планшет з екраном діагоналлю 25 сантиметрів важить менше кілограма і не вимагає додаткової клавіатури. Через iPad можна виходити в Інтернет, грати в комп’ютерні ігри і програвати музичні і відеодиски. Програмісти вже винайшли тисячі додатків для нового девайса, які наділять його деякими функціями комп’ютера і мобільного телефону.

Більшість людей, які протестували новий комп’ютер-планшет, високо оцінили його швидкість, дизайн і час, протягом якого батарея тримає заряд.

Серед недоліків iPad зазначається відсутність окремої клавіатури, що ускладнює деякі складні дії, наприклад редактуру довгого тексту.

Очікується, що в залежності від обсягу пам’яті вартість планшета iPad складе 500 і більше доларів повідомляє Голос Америки.

Рекомендую:

Услуга компьютерной помощи в Киеве.... Компьютеры, Интернет и Программное обеспечение постоянно тесно между собой связанны.Техническая поддержка по оказания помощи пользователям компьют...
Красуня BMW Concept Vision BMW Concept Vision -  Concept Vision EfficientDynamics - спортивний автомобіль з посадочної формулою 2 +2, розроблений на основі технологій майбутньог...

Технології Apple / iPad / Інтернет / Компьютор / Наука / Технології /

***