Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт — iPad.

ipadКомпанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт, який, на думку багатьох, що його тестували, радикально змінить те, як люди спілкуються, грають і працюють.

Мова йде про iPad, який надійде на прилавки американських магазинів в найближчу суботу.

Комп’ютер-планшет з екраном діагоналлю 25 сантиметрів важить менше кілограма і не вимагає додаткової клавіатури. Через iPad можна виходити в Інтернет, грати в комп’ютерні ігри і програвати музичні і відеодиски. Програмісти вже винайшли тисячі додатків для нового девайса, які наділять його деякими функціями комп’ютера і мобільного телефону.

Більшість людей, які протестували новий комп’ютер-планшет, високо оцінили його швидкість, дизайн і час, протягом якого батарея тримає заряд.

Серед недоліків iPad зазначається відсутність окремої клавіатури, що ускладнює деякі складні дії, наприклад редактуру довгого тексту.

Очікується, що в залежності від обсягу пам’яті вартість планшета iPad складе 500 і більше доларів повідомляє Голос Америки.

Рекомендую:

Планшет iPad 3 оправдал ожидания.... Как и предполагалось компания Apple уже продала первую партию заказав на свои планшеты iPad - 3 которые были сделаны через интернет сеть. Об этом упом...
Как найти работу в интернете.... С каждым днем все больше и больше людей переходит работать в интернет и это понятно, так в этом очень много преимуществ. Во-первых, вы сам себе хозяин...