25.04.2010 - orbk.net

Наскільки жінки чудові!


Коли Бог створював жінку, на шостий день, Він засидівся допізна… Ангел, проходячи поряд, сказав:«Чому ти так довго над нею працюєш?» І Господь відповів: «А ти бачив ті параметри, згідно з якими я повинен її створити? Вона повинна бути миючою, але не зроблена з пластмаси, мати більше 200 рухомих деталей, і всі вони повинні бути замінні, вона повинна приготувати будь-яку їжу, бути в змозі обняти декількох дітей одночасно, своїми обіймами лікувати все — від пораненого коліна до розбитого серця, і все це вона повинна робити, маючи всього лише одну пару рук»

Ангел був вражений: « Всього лише одну пару рук … неможливо! І це стандартна модель?! Занадто багато роботи на один день … кидай це, доробиш її завтра ».

«Ні», — сказав Господь. — «Я так близько до завершення цього творіння, яке стане моїм найулюбленішим. Вона сама зцілюється, якщо захворіє, і може працювати по 18 годин на добу».

Ангел підійшов ближче і доторкнувся жінки: «Але, Господи, ти її зробив такою ніжною».

«Так, вона ніжна, — сказав Господь, — але я також зробив її сильною. Ти навіть уявити собі не можеш, що вона здатна винести і подолати ».

«А думати вона вміє? » — запитав ангел.

Господь відповів: «Вона вміє не тільки думати, але і переконувати і домовлятися».

Ангел торкнувся жіночої щоки … «Господи, схоже, це створіння протікає! Ти поклав занадто великий тягар на неї ».

«Вона не протікає … це сльоза», — поправив ангела Господь.

«А це для чого?» — запитав ангел.

І сказав Господь: «Сльозами вона висловлює своє горе, сумніви, кохання, самотність, страждання та радість».

Це надзвичайно вразило ангела: «Господи, Ти — геній. Ти все продумав. Жінка і справді чудове творіння!!»

І це справді так! У жінки є сила, яка дивує чоловіка.

Вона може впоратися з бідою і стерпіти тягарі життя.

Вона несе щастя, любов і розуміння.

Вона усміхається, коли їй хочеться кричати, співає, коли хочеться плакати. Плаче, коли щаслива, і сміється, коли боїться. Вона бореться за те, у що вірить.

Повстає проти несправедливості.

Не приймає відмови, коли бачить краще вирішення.

Вона віддає всю себе на благо родини.

Веде подругу до лікаря, якщо та боїться.

Любов її є безумовною.

Вона плаче від радості за своїх дітей.

Радіє успіху друзів. Розчулюється на своєму весіллі і дивлячись на новонароджене дитя. Серце її розривається від горя, коли помирають рідні чи друзі. Але вона знаходить у собі сили продовжувати жити. Вона знає, що поцілунок і обійми можуть зцілити розбите серце.

У неї лише один недолік: Вона забуває про свої переваги. Передайте це дорогим жінкам, щоб нагадати їм, які вони чудові !

Джерело: одна із стін «В Контакті».

Рекомендую:

Гараж на два «Кадилака».... Чоловік з дружиною засмагають на пляжі. Чоловік, щуплий чоловік невеликого зросту, помітив, що його дружина не відриває очей від сидячого неподалік ве...
Еротичні Анекдоти Українською 12 (Дивись чоловік м... Спальня, ніч, темно ... Грубий чоловічий голос: - Оргазм був? Боязкий жіночий: - Б-у-в ... - Що сказати треба?! - Спаси-і-бо ... ***** Сидя...


Розваги Ангел / Бог / Жінка /