Нова частина Splinter Cell очолила британські ігрові чарти.

Гра Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction для консолі Xbox 360 очолила тижневий рейтинг продажів у Великобританії. Про це повідомляє Eurogamer з посиланням на дані Gfk Chart-Track. Продовження гри про колишнього шпигуна Сема Фішера, вдалося змістити на друге місце який лідирував минулого тижня Just Dance для Wii.

Інформації про кількість копій нової частини Splinter Cell, реалізованих у Великобританії, поки немає. Гра отримала досить високі оцінки критиків. До справжнього моменту її середній рейтинг за версією Game Rankings становить 87,03 відсотка.

Третє місце займає збірник додатків GTA IV: Episodes from Liberty City, який вийшов на PC і PlayStation 3 в середині квітня, а на Xbox 360 – у 2009 році. 90 відсотків копій, реалізованих на минулому тижні, припадає на версію для PlayStation 3. На четвертому місці опинився шутер Battlefield: Bad Company 2, а п’ята строчка дісталася Wii Fit Plus.

У першу десятку найбільш продаваних ігор минулого тижня також увійшли Just Cause 2 (шосте місце), Wii Sports Resort (сьоме місце), Pokemon SoulSilver (восьме місце), Modern Warfare 2 (дев’яте місце) і футбольний симулятор FIFA 10 (десяте місце). Рольова гра Final Fantasy XIII займає вісімнадцяту сходинку, а третя частина пригодницького екшену God of War замикає другу десятку рейтингу.

Лента.ру

Рекомендую:

Microsoft про продажі серії Halo. Microsoft афішувати дані про продажі гри серії Halo, передає портал VG24 / 7. З 2001 року, коли в продаж надійшла гра Halo: Combat Evolved, гравці при...
Halo: Reach принесла видавцеві 200 мільйонів долар... Фантастичний шутер Halo: Reach в перший же день продажів зібрав виручку в розмірі 200 мільйонів доларів, повідомляє 1UP. Віце-президент компанії Micro...