Оголошені номінанти 14-ї щорічної премії Webby Awards.

Webby AwardsЗасновники щорічної інтернет-премії Webby Awards представили список номінантів 2010 року. Лауреати премії будуть оголошені на церемонії, яка пройде в Нью-Йорку 14 червня, повідомляється в офіційному прес-релізі.

Найбільшого кількості номінацій, як і роком раніше, удостоїлася газета The New York Times. У 2010 році видання буде претендувати на 15 нагород, в тому числі як кращий сайт новин, а також кращий блог про політику і культуру. По 9 і 6 номінацій отримали BBC і гумористичні сайти College Humor і The Onion відповідно.

Організатори Webby Awards відзначили зростаючу кількість номінантів, які представляють онлайн-стартапи. Так, цього року на нагороди Webby Awards будуть претендувати сервіс мікроблогів Twitter і портал foursquare. З повним списком номінантів можна ознайомитися на сайтеWebby Awards.

У 2010 році нагороди за свої визначні досягнення в інтернеті будуть вручені в 14-й раз. Вибирати переможців буде журі асоціації, до якого входять популярна телеведуча Марта Стюарт і музикант Девід Боуї. У користувачів Мережі буде можливість вибрати переможця в номінації «Глас народу» (People’s Voice Award). Голосування буде проходити на спеціальному сайті до 29 квітня.

Вручення нагород стане завершальним заходом у рамках Тижня Інтернету в Нью-Йорку. Лауреати церемонії як і раніше повинні будуть укластися в своїх вдячних промовах у встановлений організаторами ліміт, що становить 5 слів.

Lenta.ru

Похожі записи:

Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт R... Компанія Apple випустила на ринок свій новітній продукт, який, на думку багатьох, що його тестували, радикально змінить ...
Новий проект, основна відмінність OpenLeaks від WikiLeaks!... Новий проект колишнього співробітника сайту WikiLeaks Даніеля Домшайт-Берга (Daniel Domscheit-Berg) буде називатися Open...